Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Agromot 100Ah Solar Jel Akü

  $153.60 $169.50
  Agromot 100Ah Solar Jel Akü kurşun asit akülerden farklı olarak içerisinde sülfirik asit yerine jel kıvamında bir elektrolitik malzeme kullanıldığından sulu tip akülere göre daha fazla şarj ömrüne ve daha derin deşarj özelliğine sahip olurlar. Ürünle ilgili sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

  Agromot 150 Ah Solar Jel Akü

  $229.80 $254.24
  Agromot 150 Ah Solar Jel Akü kurşun asit akülerden farklı olarak içerisinde sülfirik asit yerine jel kıvamında bir elektrolitik malzeme kullanıldığından sulu tip akülere göre daha fazla şarj ömrüne ve daha derin deşarj özelliğine sahip olurlar. Ürünle ilgili sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

  Agromot 200 Ah Solar Jel Akü

  $306.00 $339.60
  Agromot 200 Ah Solar Jel Akü kurşun asit akülerden farklı olarak içerisinde sülfirik asit yerine jel kıvamında bir elektrolitik malzeme kullanıldığından sulu tip akülere göre daha fazla şarj ömrüne ve daha derin deşarj özelliğine sahip olurlar. Ürünle ilgili sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

  AGROMOT JEL AKÜ

  Jel Aküler, standart akülerden farklı olarak, jel kıvamında bir elektrolitik malzeme kullanılarak üretilir. Bu malzeme, sülfirik asitin yerine kullanılır. Bu teknoloji, akülerin daha yüksek şarj ve deşarj kapasitesine sahip olmasını sağlamaktadır. Jel akülerin en önemli özelliği, hiçbir zaman su ilavesine gerek duymamasıdır. Bu, kullanıcıların aküyü herhangi bir bakım işlemi olmadan kullanabilecekleri anlamına gelir.