Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Kategori:Yüksek Voltajlı Lityum Aküler

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  BYD HVS Serisi Lityum Akü Premium 5.1 kW

  $5,491.80
  BYD HVS Serisi Lityum Akü Premium 5.1 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Pylontech Force H1 3,55 kW Lityum Batarya

  $2,040.00 $2,580.00
  Pylontech Force H1 3,55 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  BYD Battery Box LV Flex LITE 5 kW Lityum Batarya

  Teklif almak için arayınız
  BYD Battery Box LV Flex LITE 5 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 11 kW

  Teklif almak için arayınız
  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 11 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 13.8 kW

  $10,758.00
  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 13.8 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 16.6 kW

  $12,738.00
  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 16.6 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Yüksek Voltajlı Lityum Aküler Nedir?

  Yüksek voltajlı lityum piller, lityum-iyon teknolojisi kullanarak daha yüksek bir çıkış gerilimi sağlayan akülerdir. Geleneksel lityum-iyon pillerin nominal gerilimi genellikle 3.6 ila 3.7 volttur, ancak yüksek voltajlı lityum piller genellikle 4 ila 4.4 volt arasında bir gerilim sağlarlar.

  Yüksek voltajlı lityum piller, elektrikli araçlar, hibrit araçlar, enerji depolama sistemleri, elektrikli aletler ve diğer yüksek güç gerektiren uygulamalarda kullanılır. Daha yüksek gerilim, daha fazla enerji depolama kapasitesi ve daha yüksek güç çıkışı sağlar, bu da daha iyi performans ve daha uzun çalışma süreleri anlamına gelir.

  Yüksek voltajlı lityum piller, genellikle birden fazla hücrenin seri olarak bağlanmasıyla elde edilir. Her bir hücre, lityum-iyon kimyasal reaksiyonları kullanarak elektrik enerjisini depolar ve serbest bırakır. Seri olarak bağlanan hücrelerin gerilimleri toplandığında, yüksek voltajlı bir akü oluşturulmuş olur.

  Bu tür piller genellikle güvenlik ve termal yönetim açısından daha dikkatli bir şekilde tasarlanmalıdır, çünkü daha yüksek gerilimler ve enerji seviyeleri daha büyük riskler taşıyabilir. Yüksek voltajlı lityum pillerin doğru şekilde şarj edilmesi, deşarj edilmesi ve kullanılması önemlidir. Ayrıca, aşırı ısınma, aşırı şarj veya kısa devre gibi durumlarda koruma önlemleri alınması gereklidir.

  Yüksek voltajlı lityum piller, elektrikli araç teknolojisi ve enerji depolama sistemleri gibi alanlarda sürekli olarak geliştirilmektedir. Daha yüksek enerji yoğunluğu, daha hızlı şarj süreleri ve daha uzun ömür gibi özelliklerin geliştirilmesiyle birlikte, bu piller daha da yaygınlaşabilir ve kullanım alanları genişleyebilir.

  solar lityum akü batarya

  Teknolojisi giderek gelişen ve günden güne maliyetleri düşen lityum iyon aküler güneş enerjili sistemler için her geçen gün daha tercih edilir hale gelmektedir. Daha küçük ebatları, kullanışlı ve daha performanslı olmalarıyla öne çıkmaktadırlar. DOD değerleri %80-%90 düzeyindedir. Buna karşılık kurşun asit akülere kıyasla daha maliyetlidir. 

  Bardağın dolu tarafına bakacak olursak, uzun ömürlü oluşu, daha stabil performansa sahip olması ve bakım gerektirmeyişi nedenleriyle bütçe elveriyorsa birinci tercih olmayı hak etmektedir. 

  Bir diğer inceleme yazımızda lityum iyon akülerin farklı teknolojilerini masaya yatıracağız. Solaravm ekibi olarak hepinize bol güneş enerjili günler diliyoruz. 

   

  Yüksek Voltajlı Lityum Aküler Fiyatları

   

  SolarAVM'de yüksek voltajlı lityum akülerin ürün yelpazesi ziyadesiyle geniştir. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre 15.000 TL'den akü fiyatları başlamaktadır. Ücretsiz ürün danışmanlığı, uygun fiyatlar ve SolarAVM güvencesiyle yüzünüzü güneşe dönmek için lütfen tıklayınız.

   

  Yüksek Voltajlı Lityum Aküler

  Close
  Filter by Hepsini temizle
  Min: $1,356.00 Max: $16,764.00
  $1356 $16764