Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Kategori:Solar Sulama Sistemleri

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala

  Solinved 2 HP 1,5 kW Trifaze Solar Pompa Sürücüsü

  $178.20 $216.00
  Solinved 2 HP 1,5 kW Trifaze Solar Pompa Sürücüsü(DC INPUT: 250-800V) , şebeke elektriğinin olmadığı yada pahalı olduğu durumlarda kullanılırlar. Solar sulama pompa inverterlerinin özeliklerini bu sayfada inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

  Siemens 1.5 HP (1.1 kW) Solar Pompa İnverteri

  $231.60 $264.00
  Siemens 1.5 HP (1.1 kW) Solar Pompa İnverteri ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile satın alabilirsiniz.

  Siemens 3 HP (2.2 kW) Solar Pompa İnverteri

  $319.20 $424.80
  Siemens 3 HP (2.2 kW) Solar Pompa İnverteri ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile satın alabilirsiniz.

  Siemens 4 HP (3 kW) Monofaze Solar Pompa İnverteri

  $372.00 $480.00
  Siemens 4 HP (3 kW) Monofaze Solar Pompa İnverteri ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile satın alabilirsiniz.

  Siemens 15 HP (11 kW) Solar Pompa İnverteri

  $1,225.80 $1,356.00
  Siemens 15 HP (11 kW) Solar Pompa İnverteri ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile satın alabilirsiniz. 11 kw- 15 hp (3 faz giriş 3 faz çıkış) VOC<800 VDC (280 W 40 PANEL) (Pano hariç)

  Solar Sulama Paketi - 2,2 kW - 3 HP - Trifaze - 380V

  Teklif almak için arayınız
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan ya da pahalı elektrik fiyatları nedeniyle kullanılamadığı yerlerde Tarımsal sulama amacıyla kullanacağınız 2,2 kW (3 HP ya da Beygir gücü) Trifaze Solar Sulama paketi ile tarlanızı, bahçenizi elektrik parası ödemenize gerek kalmadan sulayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, solar sulama sistemini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Solar Sulama Paketi - 2,2 kW - 3 HP - Trifaze - 220V

  $2,229.24
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan ya da pahalı elektrik fiyatları nedeniyle kullanılamadığı yerlerde Tarımsal sulama amacıyla kullanacağınız 2,2 kW (3 HP ya da Beygir gücü) Trifaze Solar Sulama paketi ile tarlanızı, bahçenizi elektrik parası ödemenize gerek kalmadan sulayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, solar sulama sistemini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Solar Sulama Paketi - 4 kW - 5,5 HP - Trifaze - 380V

  $4,200.00
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan ya da pahalı elektrik fiyatları nedeniyle kullanılamadığı yerlerde Tarımsal sulama amacıyla kullanacağınız 4 kW (5,5 HP ya da Beygir gücü) Trifaze Solar Sulama paketi ile tarlanızı, bahçenizi elektrik parası ödemenize gerek kalmadan sulayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, solar sulama sistemini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Solar Sulama Paketi - 5,5 kW - 7,5 HP Trifaze - 380V

  Teklif almak için arayınız
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan ya da pahalı elektrik fiyatları nedeniyle kullanılamadığı yerlerde Tarımsal sulama amacıyla kullanacağınız 5,5 kW (7,5 HP ya da Beygir gücü) inverterli Trifaze Solar Sulama paketi ile tarlanızı, bahçenizi elektrik parası ödemenize gerek kalmadan sulayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, solar sulama sistemini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Solar Sulama Paketi - 11 kW (15 HP) - Trifaze - 380V

  Teklif almak için arayınız
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan ya da pahalı elektrik fiyatları nedeniyle kullanılamadığı yerlerde Tarımsal sulama amacıyla kullanacağınız 11 kW (15 HP ya da Beygir gücü) inverterli Trifaze Solar Sulama paketi ile tarlanızı, bahçenizi elektrik parası ödemenize gerek kalmadan sulayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, solar sulama sistemini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Solar Sulama Paketi - 15 kW (20 HP) - Trifaze - 380V

  $13,096.20
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan ya da pahalı elektrik fiyatları nedeniyle kullanılamadığı yerlerde Tarımsal sulama amacıyla kullanacağınız 15 kW (20 HP ya da Beygir gücü) inverterli Trifaze Solar Sulama paketi ile tarlanızı, bahçenizi elektrik parası ödemenize gerek kalmadan sulayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, solar sulama sistemini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Solar Sulama Paketi - 22 kW (30 HP) - Trifaze

  $21,066.00
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan ya da pahalı elektrik fiyatları nedeniyle kullanılamadığı yerlerde Tarımsal sulama amacıyla kullanacağınız 22 kW (30 HP ya da Beygir gücü) inverterli Trifaze Solar Sulama paketi ile tarlanızı, bahçenizi elektrik parası ödemenize gerek kalmadan sulayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, solar sulama sistemini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Solar Pompa Sürücüsü Nedir?

  Normalde şebeke elektriği veya jeneratörle çalıştırılan üç fazlı geleneksel dalgıç veya yüzey pompaları, elektrik şebekesinin bulunmadığı yerlerde, günümüz teknolojisi sayesinde artık direkt güneş panellerinden gündüzleri çalıştırılabilmektedir.

  Solar pompa sürücüsü, güneş panelinden almış olduğu doğru akım enerjisini 3 fazlı alternatif akım enerjisine çevirerek başka hiçbir cihaz veya akü grubuna gerek duymadan gerekli parametreleri ayarlanarak dalgıç pompanın çalışmasını sağlayan sürücülerdir. Bu sistemlerde akü grubu olmasına gerek yoktur.

  Bu sistem; güneş panelleri, MPPT güç şartlandırıcı-motor sürücü, güneş panelleri montaj konstrüksiyonları ve gerektiği hallerde de su deposundan oluşmaktadır.

  Solar Pompa Sürücü

  Solar Pompa Sürücü Nasıl Çalışır?

  MPPT güç şartlandırıcı sayesinde güneş panellerinden gündüz alınan en yüksek anlık güç, motor sürücüye iletilir. Sürücü, iletilen anlık güce göre pompa milinin devir sayısını ve/veya döndürme momentini değiştirerek, sabah ve akşam saatlerinde düşük, öğlen saatlerinde ise yüksek debideki suyu kullanıma sunar. Su hemen kullanılabileceği gibi uygun hacimde bir depoda biriktirilerek akşam veya gece yapılan sulama için de kullanılabilir.

  Sistemde kullanılacak ekipmanlar ve maliyet, aşağıdaki veriler üzerinden yapılacak teknik projelendirme ile ortaya çıkmaktadır:

  • Kuyu derinliği/m (sadece dalgıç pompalar için),
  • Talep edilen günlük su miktarı/ton, 
  • Sulama sezonu (başlangıç ve bitiş ayları),
  • Kurulum yeri (köy, kasaba ve şehir adı).

  Solar pompa sürücü hakkında merak ettikleriniz için her zaman SolarAVM teknik destek ekibi ile temasa geçebilirsiniz.