Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: Solinved

  Solinved 5,5 HP 4 kW Trifaze Solar Pompa Sürücüsü

  $237.60
  $366.00
  Solinved 5,5 HP 4 kW Trifaze Solar Pompa Sürücüsü(DC INPUT: 250-800V) , şebeke elektriğinin olmadığı yada pahalı olduğu durumlarda kullanılırlar. Solar sulama pompa inverterlerinin özeliklerini bu sayfada inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.
  SKU: SOL-CDI-SPDG4R0T4
  Stok durumu: Stoklar tükendi
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Solinved 5,5 HP 4 kW Trifaze Solar Pompa Sürücü İnverteri 

  SPD serisi solar pompa sürücüler AC pompalar için özel frekans inverterleridir. SPD serisi solar pompa sürücüler güneş panellerinden gelen doğru akımı farklı tipte AC pompalarda kullanılmak üzere alternatif akıma çevirir.

  Güneş panellerinden gelen maksimum güç noktasını tespit eder ve yüksek hassasiyetli ve hızlı MPPT algoritması sayesinde pompa motoruna maksimum gücü aktarır. Solar modüllerden yetersiz güç geldiği zaman şebeke ve jeneratör bağlantısıyla da gün boyu çalışabilir.

   

  Model

  Nominal Çıkış Akımı(A)

  Boyutlar(WxHxD)mm

  Motor Gücü(kW)

  SOL-CDI-SPDG4R0T4

  10A

  145X230X170

  4,0

   

  Solinved Solar Pompa Sürücülerinin Özellikleri

  • Güneş panellerinden maksimum şekilde faydalanmak için geliştirilen %99 verimli dahili MPPT algoritması ile muhteşem performans

  • Monofaze 220V, Trifaze 220V ve Trifaze 380V destekli 0.4 kW den 110kW ye geniş ürün grubu

  • Yüksek gerilim koruması, yüksek akım koruması, yüksek sıcaklık otomatik frekans modülasyonu ve diğer koruma fonksiyonlarıyla güvenli ve sürdürülebilir

  • Kullanıcı dostu kolay kurulum, parametre ayarı gerektirmez, kullanımı kolay ve tek tuşla sistem yeniden başlatma fonksiyonu

  • Farklı uygulamalar için kullanımı kolay LCD ekran vasıtasıyla parametre ayarlama fonksiyonu

  • DC girişe ek olarak şebekeye bağlı çalışabilme

  Tarımsal sulamada kullanılan üç fazlı - trifaze- dalgıç ya da yüzey pompaları normalde şebeke elektriği veya jeneratörle çalıştırılmaktadır ancak elektrik şebekesinin bulunmadığı yerlerde veya elektrik enerjisi maliyetinin yüksek olduğu durumlarda doğrudan güneş panelleri kullanılarak pompa sistemleri gündüz saatlerinde çalıştırılabilmektedir.

  Bu sistem; güneş panelleri, MPPT güç şartlandırıcı-motor sürücü, güneş panelleri ve opsiyonel olarak satışa sunulan montaj konstrüksiyonları ve gerektiği hallerde de su deposundan oluşmaktadır.


  MPPT güç şartlandırıcı sayesinde güneş panellerinden gündüz alınan en yüksek anlık güç, motor sürücüye iletilir. Sürücü, iletilen anlık güce göre pompa milinin devir sayısını ve/veya döndürme momentini değiştirerek, sabah ve akşam saatlerinde düşük, öğlen saatlerinde ise yüksek debideki suyu kullanıma sunar. Su hemen kullanılabileceği gibi uygun hacimde bir depoda biriktirilerek akşam veya gece yapılan sulama için de kullanılabilir.

  Sistemde kullanılacak ekipmanlar ve güneş enerjili tarımsal sulamanın maliyet, aşağıdaki veriler üzerinden yapılacak teknik projelendirme ile ortaya çıkmaktadır:


  • Kuyu derinliği/m (sadece dalgıç pompalar için),
  • Talep edilen günlük su miktarı/ton,
  • Sulama sezonu (başlangıç ve bitiş ayları),

  SPD Serisi Solinved Solar Pompa Sürücüsü Kullanım Kılavuzu için Tıklayınız

  SPD Solar Pompa Sürücüsüne Göre Tavsiye Edilen Güneş Paneli Konfigürasyonu için Tıklayınız

  Ürün özellikleri
  1.SeçeneklerSolar Pompa İnverteri
  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel