Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Kategori:Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Solplanet Sol Apollo SOL11H Elektrikli Araç Şarj Cihazı Kablo Versiyon Mavi

  $792.00
  Solplanet Sol Apollo SOL11H Elektrikli Araç Şarj Cihazı Kablo Versiyon Mavi ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Solplanet Sol Apollo SOL11H Elektrikli Araç Şarj Cihazı Soket Versiyon Mavi

  $780.00
  Solplanet Sol Apollo SOL11H Elektrikli Araç Şarj Cihazı Soket Versiyon Mavi ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Star Charge DC Charger 120 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

  $34,710.00
  Star Charge DC Charger 120 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, elektrik alt yapısının yeterli olmadığı yerlerde imdadınıza yetişen özellikleriyle SolarAVM'de.

  UMAY DC Charger 120 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

  $20,946.00
  UMAY DC Charger 120 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, elektrik alt yapısının yeterli olmadığı yerlerde imdadınıza yetişen özellikleriyle SolarAVM'de.

  UMAY DC Charger 160 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

  $23,610.00
  UMAY DC Charger 160 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, elektrik alt yapısının yeterli olmadığı yerlerde imdadınıza yetişen özellikleriyle SolarAVM'de.

  UMAY DC Charger 180 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

  $25,788.00
  UMAY DC Charger 180 kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, elektrik alt yapısının yeterli olmadığı yerlerde imdadınıza yetişen özellikleriyle SolarAVM'de.

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Genel Bilgiler

  Elektrikli araçlar, çevreye dost bir taşıma seçeneği olarak hızla yaygınlaşıyor. Bu nedenle, elektrikli araçların güvenli ve verimli şekilde şarj edilmesi için özel şarj istasyonlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Elektrikli araçların şarj istasyonlarını kullanması, aracın pil ömrünü ve performansını artırır. Ayrıca, şarj istasyonlarının kullanımı, aracın daha verimli ve daha güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlayarak, güvenli ve çevreye dost bir taşıma seçeneğini destekler. Elektrikli araç şarj istasyonları, evlerin, ofislerin veya şehirlerin herhangi bir noktasında kurulabilir ve kullanıcıların aracını ücretsiz olarak şarj edebilmesini sağlar.

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonu fiyatlarını masaya yatırmadan önce üç temel değişken olduğunu belirtmemiz gerekir: 

  • Elektrikli araç şarj istasyonu şarj etme kapasitesi
  • Elektrikli araç şarj istasyonu türü (AC veya DC)
  • Elektrikli araç şarj istasyonu markası

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarında Şarj Etme Kapasitesi'nin fiyatlara etkisi nedir?

  AC Elektrikli Araç Şarj istasyonlarında şarj etme kapasiteleri; saatte şarj cihazının elektrikli arabaya maksimum ne kadar şarj yapabileceğidir. Kategorideki ürünler 7.4 kW, 11 kW ve 22 kW olmak üzere üç çeşittir. Bu değerler saatte maksimum şarj etme kapasitesini belirtir. Buna göre 22 kW'lık bir elektrikli araç şarj istasyonu, 7.4 kW'lık bir istasyona göre 3 kat hızlı şarj etme kapasitesine sahiptir. 

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarında markanın fiyatlara etkisi nedir?

  Elektrikli araç şarj istasyonlarını satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden birisi marka ve tedarikçidir. Bu faktörler; ürünün garantisi, ürün servisi, kurulum gibi hizmetlerin seviyesini belirlemesi açısından çok önemlidir. Distribütörü olduğumuz Solplanet marka ürünlerde 3 yıl ürün garantisi sunulmaktadır.

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Fiyatları

  Elektrikli araç şarj İstasyonları fiyatları en düşük 0 ile en yüksek 0 arasında değişkenlik gösterebilir. SolarAVM güvencesiyle uygun fiyatlar ve güler yüzlü teknik servis hizmetiyle elektrikli araç şarj istasyonlarına bu linkten ulaşabilirsiniz. Bu fiyat yukarda da belirtildiği üzere gibi özelliklerine bağlı olarak belirlenmektedir. 

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

  Close
  Filter by Hepsini temizle
  Min: $564.00 Max: $58,902.00
  $564 $58902