Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Kategori:Düşük Voltajlı Lityum Aküler

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Pylontech Phantom-S 2,4 kW Lityum Batarya

  $1,860.00
  Pylontech Phantom-S 2,4 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca bataryaları kullanabileceğiniz komple güneş enerjisi çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  Pylontech Force L1 3,55 kW Lityum Batarya

  $2,520.00
  Pylontech Force L1 3,55 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  REUNION 12V 400 Amper Lityum Akü

  $3,264.00
  Reunion 12V 400 Amper LiFePO4 Lityum aküler için detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, ürünü en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

  REUNION 12V 300 Amper Lityum Akü

  $2,448.00 $2,640.00
  Reunion 12V 300 Amper LiFePO4 Lityum aküler için detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, ürünü en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

  REUNION 12V 200 Amper Lityum Akü

  $1,632.00 $1,680.00
  Reunion 12V 200 Amper LiFePO4 Lityum aküler için detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, ürünü en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

  REUNION 12V 60 Amper Lityum Akü

  $537.60 $600.00
  Reunion 12V 60 Amper LiFePO4 Lityum aküler için detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, ürünü en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

  Düşük Voltajlı Lityum Aküler Nedir?

   

  Düşük voltajlı lityum piller, lityum-iyon teknolojisi kullanarak daha düşük bir çıkış gerilimi sağlayan akülerdir. Genellikle taşınabilir elektronik cihazlar, uzaktan kumandalar, saatler, pilli aydınlatmalar gibi düşük güç tüketen cihazlarda kullanılırlar.

  Düşük voltajlı lityum piller, genellikle 1.5 ila 3.7 volt arasında bir gerilim sağlarlar. Bu düşük gerilim, enerji depolama kapasitesinin ve güç çıkışının daha sınırlı olduğu anlamına gelir. Bu tür piller genellikle tek bir hücreden oluşur.

  Düşük voltajlı lityum piller, geleneksel alkalin pillerden veya şarj edilebilir nikel-kadmiyum (Ni-Cd) veya nikel-metal hidrit (Ni-MH) pillerden daha avantajlı olabilir. Lityum piller daha yüksek enerji yoğunluğuna sahiptir, daha hafif ve daha kompakt olabilirler ve daha uzun ömür sunabilirler. Ayrıca, düşük voltajlı lityum piller genellikle daha hızlı şarj edilebilir.

  Bu tür piller genellikle özel cihazların gereksinimlerine göre tasarlanır ve uygun güvenlik önlemleri alınır. Düşük voltajlı lityum pillerin doğru şekilde şarj edilmesi ve kullanılması önemlidir, aksi takdirde aşırı ısınma, aşırı şarj veya kısa devre gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

  Düşük voltajlı lityum piller, portatif elektronik cihazlar ve küçük elektronik uygulamalar için popüler bir seçenek olmuştur. Sürekli olarak geliştirilen yeni teknolojilerle birlikte, daha fazla enerji depolama kapasitesi, daha uzun ömür ve daha hızlı şarj süreleri gibi özelliklerin elde edilmesi hedeflenmektedir.

  solar lityum akü batarya

  Teknolojisi giderek gelişen ve günden güne maliyetleri düşen lityum iyon aküler güneş enerjili sistemler için her geçen gün daha tercih edilir hale gelmektedir. Daha küçük ebatları, kullanışlı ve daha performanslı olmalarıyla öne çıkmaktadırlar. DOD değerleri %80-%90 düzeyindedir. Buna karşılık kurşun asit akülere kıyasla daha maliyetlidir. 

  Bardağın dolu tarafına bakacak olursak, uzun ömürlü oluşu, daha stabil performansa sahip olması ve bakım gerektirmeyişi nedenleriyle bütçe elveriyorsa birinci tercih olmayı hak etmektedir. 

  Bir diğer inceleme yazımızda lityum iyon akülerin farklı teknolojilerini masaya yatıracağız. Solaravm ekibi olarak hepinize bol güneş enerjili günler diliyoruz. 

   

  Yüksek Voltajlı Lityum Aküler Fiyatları

   

  SolarAVM'de yüksek voltajlı lityum akülerin ürün yelpazesi ziyadesiyle geniştir. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre 9.000 TL'den akü fiyatları başlamaktadır. Ücretsiz ürün danışmanlığı, uygun fiyatlar ve SolarAVM güvencesiyle yüzünüzü güneşe dönmek için lütfen tıklayınız.

  Düşük Voltajlı Lityum Aküler

  Close
  Filter by Hepsini temizle
  Min: $3.00 Max: $3,334.00
  $3 $3334