Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: MİL Enerji

  Bluetti EP500 Taşınabilir Güç İstasyonu

  $6,355.20
  Bluetti EP500 Taşınabilir Güç İstasyonu, LifePO4 pili, 600 Watt dahili inverter, 2 yıl garantisi ve diğer özellikleri ile SolarAVM'de.
  SKU: milen-EP500P

  Bluetti EP500 Taşınabilir Güç İstasyonu Genel Özellikleri

  Tamamen Donanımlı Yedek Güç İstasyonu

  Bluetti EP500P, güneş enerjisi istasyonları için son teknoloji bir üründür. EP500 Pro, çığır açan 5100Wh LiFePO4 pil takımı ve 3000W tam sinüs dalgalı AC inverter ile donatılmıştır. Bu lider sınıf elektrik santrali, beklenmedik elektrik kesintileri durumunda sizin ve ailenizin elektrik enerjisi ihtiyacını 48-36 saate kadar karşılayabilir. Evdeki küçük ev aletlerinden klimalara, dizüstü bilgisayarlarınıza ve hatta elektrikli araçlarınıza kadar tüm elektronik eşyalarınızın çalışmasına yardımcı olur.

  En İyiye Ulaşın, Sadece Daha İyisi Var!

  Bluetti EP500 Pro taşınabilir güç kaynağı, güvenli, akıllı ve sürekli gelişen teknolojiye sahiptir. Gelişmiş Pil Yönetim Sistemi ve LiFePO4 kimyası, EP500 Pro'ya olağanüstü güvenlik ve dayanıklılık kazandırır. Çift çekirdekli mikro bilgisayar ve internet bağlantısı sayesinde EP500P'nin yazılımı güncellenebilir.

  Kusursuz Yedekleme İle Tanışın

  EP500 Pro, elektrik kesildiğinde hemen devreye giren bir solar jeneratör gibi çalışarak evinizdeki temel elektronik cihazları çalıştırmaya devam eder. Benzinli jeneratörlerin aksine, Bluetti EP500 Pro bakım gerektirmez, zararlı gazlar üretmez ve gürültü yapmaz. Siz çalışırken oluşan elektrik kesintilerinde dizüstü bilgisayarlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilir ve masaüstü bilgisayarlarınızın gücünü sürdürebilir. Ayrıca, yerleşik pilini tüketmeden çalışır durumda tutmak için 2400W'a kadar MPPT güneş enerjisi ile eşleştirebilirsiniz. Şebekeye bağlı olarak 9 saatte veya şebeke dışından 4-5 saatte şarj edilebilir.

   

   

  Bluetti EP500 Taşınabilir Güç İstasyonu Teknik Özellikleri

   

  Pil Kapasitesi5120 Wp
  AC Çıkış

  2000 Watt

  Ağırlık76 kg
  Boyutlar580x300x760 mm

   

   

  Daha Fazla Detaylı Bilgi İçin:

  Bluetti EP500 Taşınabilir Güç İstasyonu ürünü datasheeti için lütfen tıklayınız.

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel