Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  BYD Battery Box LV Flex LITE 5 kW Lityum Batarya

  Teklif almak için arayınız
  BYD Battery Box LV Flex LITE 5 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 11 kW

  Teklif almak için arayınız
  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 11 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 13.8 kW

  $10,758.00
  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 13.8 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 16.6 kW

  $12,738.00
  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 16.6 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 19.3 kW

  Teklif almak için arayınız
  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 19.3 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 22.1 kW

  Teklif almak için arayınız
  BYD HVM Serisi Lityum Akü Premium 22.1 kW Lityum Batarya ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Şebekeden bağımsız uygulamalar ve acil durum güç kapasitesi, Battery-Box için sorun oluşturmaz. Yüksek deşarj kapasitesi, elektrik şebekesinden bağlantısız çalışmaya izin verir. Proje ister uzak bir kabine güç sağlıyor, ister hassas yükler için yedek olarak kullanılıyor olsun, BYD sizin için doğru depolamaya sahiptir.

   

  Yenilenebilir enerjinin öz tüketimi gelecek. Dünya genelinde yenilenebilir enerji üretim sübvansiyonları azaldıkça ve elektrik fiyatları yükseldikçe kendi ürettiğiniz enerjiyi tüketmeniz daha ekonomik hale geliyor.

   

  Tek aile evinden ticari uygulamalara kadar, tasarlayabilirseniz, inşa etmek için Battery-Box'ı kullanabilirsiniz. Bir kurulumcu olarak, aynı ortak yapı taşıyla çalışmak, ancak bunu müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlamak istiyorsunuz. Hatta ürünün kullanım ömrü boyunca istediğiniz zaman küçük adımlarla başlayabilir ve kapasite ekleyebilirsiniz.

   

  BYD'nin kobaltsız Lityum Demir Fosfat (LFP) pili maksimum güvenlik, kullanım ömrü ve gücü garanti eder. Sağlam kimya ve evrensel tasarım, dünya çapında çok çeşitli sıcaklıklarda ve alanlarda çalışabilir.