Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: MEXXSUN

  Mexxsun DC pompa 0,8Hp 600W (Screw Type) (4SS600-48N)

  Mexxsun DC pompa 0,8Hp 600W (Screw Type) (4SS600-48N) ürünü ile alakalı detaylı bilgiye ulaşarak SolarAVM güvencesiyle satın alabilirsiniz.
  SKU: mxsn-PM600.48PMMX.002
  Stok durumu: Stokta var
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Mexxsun DC pompa 0,8Hp 600W (Screw Type) (4SS600-48N) Genel Özellikleri

  Bu görsel, güneş enerjisiyle çalışan bir DC dalgıç pompanın teknik ve genel özelliklerini tanıtan bir broşür parçası gibi görünmektedir. Ürün, enerji verimliliği ve dayanıklılığı açısından çeşitli avantajlar sunan bir dizi özellik ile donatılmıştır.

  Pompa, %90'dan daha yüksek bir verimlilik sağlayan fırçasız bir motorla donatılmıştır. Bu, daha az enerji tüketimi ve daha uzun motor ömrü anlamına gelir. Küçük boyutuyla uzun bir kullanım ömrü vaat eder ve makinenin aşınmasını azaltmak için yumuşak bir başlatma özelliğine sahiptir. Pompa, hem güneş paneli hem de batarya ile uyumlu çalışabilen genel bir tip kontrol cihazına sahiptir ve maksimum enerji verimliliği için MPPT (Maksimum Güç Noktası İzleme) teknolojisine sahiptir. Motor, daha iyi soğutma ve yağlama için yağla doludur, bu da motorun verimliliğini ve ömrünü artırır.

  Ayrıca, pompa, aşırı yüklenme ve sıkışma koruması, yüksek ve düşük voltaj giriş koruması, geniş voltaj çalışma aralığı, varsayılan faz koruması, kısa devre koruması, termal koruma ve pozitif ve negatif kutup yanlış bağlantı koruması gibi bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir. Bu özellikler, pompanın zorlu koşullarda bile güvenli ve etkin bir şekilde çalışmasını sağlar.

  Ürünün diğer teknik özellikleri arasında maksimum 60 metre basma yüksekliği, maksimum 2.5 metreküp/saat debi ve IP68 koruma sınıfı bulunmaktadır. Pompanın maksimum çapı 98 milimetre olarak belirtilmiş ve sıvının en yüksek sıcaklığı 35°C olarak sınırlanmıştır.

  Bu dalgıç pompa, özellikle kuyu çapı 100mm (4 inç) ve üzeri olan uygulamalar için tasarlanmıştır ve 600 watt güç tüketimiyle 0.8 beygir gücünde olduğu belirtilmiştir. Pompanın şeması, dahili bir kontrol cihazına sahip olduğunu ve 4SS modeli olduğunu göstermektedir. Bu özellikler, pompanın özellikle kırsal veya uzak alanlarda, elektrik şebekesine erişimi olmayan veya sürdürülebilir ve çevre dostu çözümleri tercih eden kullanıcılar için ideal kılar.

   

   

   

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel