Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Zendure SuperBase Pro 1500 Taşınabilir Güç Kaynağı

  $1,478.43
  Zendure SuperBase Pro 1500 Taşınabilir Güç Kaynağınızı ister Güneş Panellerinden isterseniz elektrik şebekesinden şarj edebilirsiniz. Portatif özelliği ile istediğiniz her yere taşıyabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan her yerde kolayca elektrik elde edebilirsiniz.

  Güneş Takip Sistemi Online Monitör Yazılımı

  Teklif almak için arayınız
  Güneş santrallerinde panellerini gün boyu güneşi takip etmesi amacıyla kontrol ve izleme yazılımı

  Enerjide, yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji sistemlerine odaklandık. Güneş elektrik santrallerinin yatırım, danışmanlık, bakım onarım, EPC, online satış ve toptan satış olarak faaliyet gösteren beş şirket; Gumbel Enerji, Heran Enerji, Elseroof Enerji, Güneşfix Enerji ve Else Enerji şirketleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Grup şirketlerimizin üç farklı lokasyon ve iki farklı ilde 18 MW kurulu güçte güneş elektrik üretim santralleri faaliyettedir.

  Sanayide Group firmalarımızdan olan Güneşfix ile iç pazarlar ve uluslararası pazarlar için GES yapısal mekaniğini yine uluslararası standartlarda ve kalitede üretmekteyiz.

  Solar PV uygulamaları için güneş paneliinverter, depolama sistemleri hatta paket sistemleri online satın alabileceğiniz e-ticaret platformumuz olan solaravm.com 7/24 hizmetinizdedir.

  Yazılım sektöründe, Gumbel Yazılım şirketimiz ile veri madenciliği ve makine öğrenmesi ile iş zekası uygulamalarına yoğunlaştık.

  Bir taraftan grup firmalarımızın dijital dönüşümünü sağlarken, bir taraftan da mevcutta verdiğimiz güneş elektrik santralleri danışmanlık süreçlerini bir dijital dönüşüm ürünü olarak piyasaya sunmaya hazırlanıyoruz.

  Gumbel Group olarak tüm bu hengâme içerisinde değişmeyen ve değişmeyecek tek sabitin kitap olduğuna inanıyoruz. Baskı metodları, kağıt, içerik değişse de ‘kitap’  asla değişmiyor.

  Gumbel Yazılım firmamızın bir markası olan Gumbel Yayınevi, bu sabiti değişen şartlar altında sizlere özenle sunmaya devam edecek.