Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Güneş Panel Montajı - Güneş Paneli Orta Kelepçe - MC

  $1.26
  Güneş Panel Montajı - Güneş Paneli Orta Kelepçe - MC

  Güneş Panel Montajı - Güneş Paneli Kenar Tutucu - EC

  $1.32
  Güneş Panel Montajı - Güneş Paneli Kenar Tutucu - EC

  JF3 Matkap Uçlu Saç Vida

  Teklif almak için arayınız
  JF3 Matkap Uçlu Saç Vida güneş enerjisi sistemlerinde metal profilleri birleştirmek için kullanılmakta olup sitemizden uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

  1987 yılında başlayan yolculuğumuz çağın gereklerine ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak evrildi. Otomotivden beyaz eşyaya, değişik sektörlerde farklı materyalleri birbirine güvenli ve uzun ömürlü bağlamak için dinamizmimizi ve enerjimizi ürünlerimize aktardık. Tecrübe biriktirdik. Biriken tecrübelerimizi 2014 yılından itibaren de Güneşfix markası ile enerjiyi ayakta tutmak için kullanmaya başladık. Kuruluşumuzdan bu yana amacımız, üretimlerimizi kaliteden ödün vermeden, makul fiyatlarla, dünya standartlarında ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretmektir.

  Güneşfix, Türkiye’de alanında gerekli bilgi, birikim ile teknik ve kalite belgelerine sahip sektöründeki önemli firmalardan biridir.

  Kelepçe ve sabitleyici eleman üretimi ile Türkiye’nin bilinen markalarından biri olarak başladığımız yolculuğumuz, Güneşfix markası ile, dünyanın en hızlı gelişen pazarlarından olan PV (foto voltaik) pazarındaki kullanıcılar ve yatırımcılar için doğru, hızlı, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için yorulmadan gelişerek devam etmektedir.

  Enerjimizi ve tecrübemizi 1987’den beri değişik sektörlerde farklı materyalleri birbirine bağlamak için hep yeni,güvenli ve uzun ömürlü teknolojik ürünler tasarlamaya harcıyoruz.

  Farklı projelerde değişik modüller sunabilecek,hızlı refleks gösterebilen,bir alt yapıya sahibiz.

  İnşaat,kaynak,elektrik-elektronik,makine,endüstri mühendis kadromuzla imalatını ve tasarımını tamamen kendimizin yaptığı arge ve ürge çalışmaları ile teknolojik ürünler sunuyoruz.

  Ekonomik fiyat,kalite,hızlı ve zamanında teslimat,müşterilerimizin memnuniyeti şirketimizin ana politikasını oluşturmaktadır.

  Sosyal sorumluluk projeleri ile önceliklerimizin başında olan çevre, doğa dostu ve insanlık yararına yatırımlar yapıyor,bu alandaki çalışmalara katkı sağlıyoruz..

  Talebinize göre, kurulacak sisteme ait aşağıdaki dokümantasyonlar verilebilmektedir.

  • En 10204 3.1 sertifikası,
  • TS EN 1461,
  • TS EN 13891,
  • 6063-6082 kimyasal ve fiziksel şartnameler,
  • Ürün Sertifikaları,
  • Çekme,Kopma,Akma test sonuçları ,
  • Sıkma torkları,
  • Tuz testi dayanımları,
  • Statik hesaplamalar,
  • Rüzgar dayanım testleri