Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Lexron 300 Watt Solar Projektör

  $50.20
  Lexron 300 Watt Solar Projektör, güçlü ve sürdürülebilir bir aydınlatma çözümü sunar. Yüksek kapasiteli lityum akü ve güneş paneli ile enerji verimliliğini artırın.

  Lexron 300W-12V Modifiye Sinüs İnverter

  $25.10
  Lexron 300W-12V Modifiye Sinüs İnverter, off-grid sistemlerinizde kullanabileceğiniz özellikleriyle SolarAVM'de.

  Lexron 3KVA/3000W MPPT 24V Akıllı İnverter

  $330.26
  Lexron 3KVA/3000W MPPT 24V Akıllı İnverter ürününü SolarAVM güvencesiyle satın alabilirsiniz.

  Lexron 465 Watt Half-Cut Monokristal Güneş Paneli

  $165.86
  Lexron 465W Half-Cut Monokristal Güneş Paneli, yüksek verimlilik ve dayanıklılık sunarak, solar projelerinize değer katar.

  Lexron 48 Volt 100 Ah LiFePO4 Lityum Akü

  $1,376.50
  Lexron 48 Volt 100 Ah LiFePO4 Lityum Akü ile enerji depolama çözümlerinizi güçlendirin. Uzun ömürlü, güvenli ve verimli enerji depolama için ideal bir seçenek.

  Lexron 50 Watt Monokristal Güneş Paneli

  $38.64
  Lexron 36 Hücreli 50 Watt Monokristal Güneş Paneli ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir ve ürünü satın alabilirsiniz.
  • Güneş Panelleri

   Yüksek verimli A sınıfı hücreler ile ürettiğimiz tüm güneş panelleri; Halfcut Monoperc, Monokristal, Polykristal ve Esnek Panelleri hizmete sunuldu. Endüstri 5.0 teknoloji ile üretilen güneş panellerini insan elinden ve ortam kirliliğinden uzaklaştırarak daha yüksek verimli ve daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

   Enerji Depolama Sistemleri

  • Enerji Depolama Sistemleri

   Güney Kore menşeili, kalitesini tüm dünyada kanıtlamış jel akülerimiz, derin deşarj plaka yapısı, uzun ömürlü, %100 bakımsız ve çevreye zarar vermeyen yapısı ile solar ve rüzgar enerjili sistemlere uyumlu olarak güvenle kullanılmaktadır. Günlük çevrimsel kullanım için ideal ve uzun deşarjlarda mükemmel performans gösterirler. Elektriğin olmadığı ve uzun süreli kullanım için özel tasarlanan jel aküler elektriğin ulaşamadığı noktalarda ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmıştır.

  • İnverterler
   İnverterler

   On grid, öz tüketim ve off grid sistemleriniz için kullanıma uygun olan inverterlar solar sistemlerde kullanılabilmesi için özel olarak tasarlandı. Off grid sistemler için tasarlanan Akıllı Tam sinüs inverterlarda dahili olarak şarj kontrol ve şebekeden akü şarj cihazları da mevcut. Düşük voltaj yük kapaması, aşırı yük koruması ,termal kapama ve kısa devre koruması ile enerjinizi güvenli bir şekilde kullanmasnız için tasarlanmıştır.

  • Solar Sürücüler
   Solar Sürücüler

   Smart teknoloji inverterlar, şehir elektriğinin olmadığı ve ya elektriğin maliyetini azaltmak amacıyla kurulan solar sulama sistemleri ile yatırım maliyetinden azade uzun yıllar bahçenizi sulamanızı sağlar. Yüksek verimli ve MPPT li Smart marka sürücüler ile sizler için en uzun saatli sulama ve güç imkanı sağlayarak yatırımınızı koruyoruz..

  • Şarj Kontrol Cihazları
   Şarj Kontrol Cihazları

   Güneş panellerimiz ile ürettiğiniz enerjiyi güvenle ve doğru bir şekilde depolamada yardımcı olan şarj kontrol cihazları, MPPT ve PWM olarak iki çeşit hizmete sunulmuştur. Ayrıca şarj kontrol cihazlarından akünün durumunu kontrol ederek enerjinizi doğru ve optimum kullanım sağlamaktadır. MPPT şarj kontrol cihazlar maksimum güç noktasını takip eden tasarımı sayesinde ürettiğiniz enerjiden maksimum fayda görmenizi sağlamaktadır.

  • Diğer Solar Ekipmanlar
   Diğer Solar Ekipmanlar
   Solar sistemlerin stabil, güvenli ve düzgün çalışması için var olan bağlantı ekipmanları gereken sertifikaları almaya hak kazanmıştır ve kalite kontrollerinden geçmiştir. 

  LEXRON

  Close
  Filter by Hepsini temizle
  Min: $9.00 Max: $1,377.00
  $9 $1377
  Min: Max: