Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: CW

  CW LiFePO4 12.8V 60Ah Lityum Batarya

  CW LiFePO4 12.8V 60Ah Lityum Batarya ürününe ait detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, ürünü en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.
  SKU: AKU-LTYM-12.8V-60AH
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  CW LiFePO4 12.8V 60AH Lityum Batarya Genel Özellikleri

   

  Yüksek Verimlilik

  CW LiFePO4 12.8V 60Ah Lityum Batarya, etkileyici D.O.D (Deşarj Derinliği) değerlerine sahiptir ve mükemmel döngü performansı göstererek yüksek kapasiteli çalışma süreleri boyunca sistem verimini maksimum seviyede korur.

  Dayanıklı Yapı

  CW LiFePO4 12.8V 60Ah Lityum Batarya, kaliteli bileşenlere sahip olmaları ve LiFePO4 teknolojisini kullanmaları sayesinde, geleneksel akülere kıyasla çok daha uzun süreli kullanım, düşük iç direnç, yüksek verimlilik ve geniş bir çalışma sıcaklık aralığı gibi bir dizi avantaj sunar.

  Şık ve Kompakt Tasarım

  Gelişmiş pil teknolojisine sahip olan CW LiFePO4 12.8V 60Ah Lityum Batarya, birim alan başına yüksek enerji depolama yoğunluğuyla, geleneksel kurşun-asit akülere göre boyut ve ağırlık açısından üstünlük sağlayarak modern bir çözüm sunar.

  Uzun Ömür & Yüksek Yatırım Getirisi

  CW LiFePO4 12.8V 60Ah Lityum Batarya'nın ilk maliyeti, geleneksel akülere göre daha yüksek olabilir, ancak diğer lityum teknolojilerine kıyasla uzun ömürlü olmaları ve üstün performans ve verimlilikleri sayesinde, uzun vadede birçok açıdan daha ekonomik bir çözüm sunarlar.

  Temiz & Güvenli Enerji

  CW LiFePO4 12.8V 60Ah Lityum Batarya, geleneksel kurşun-asit pillere ve diğer lityum teknolojilerine göre daha güvenli ve istikrarlı bir şekilde çalışır. Ayrıca çevreye duyarlılık açısından, zararlı gaz salınımı yapmamalarıyla çevre dostu bir teknoloji olarak öne çıkarlar.

  12V 60Ah Şarj Edilebilir LiFePO4 Lityum Batarya datasheet bilgisi için tıklayınız.

  12V 60Ah Şarj Edilebilir LiFePO4 Lityum Batarya CE belgesi için tıklayınız

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel