Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: CW

  LiFePO4 12.8V 60Ah Lityum Batarya

  12.8V 60Ah Şarj Edilebilir LiFePO4 Lityum Bataryaya ait detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, ürünü en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.
  SKU: AKU-LTYM-12.8V-60AH
  Kime:
  *
  *
  Nakliye Yöntemi
  Kargo Yöntemi
  Tahmini Teslimat
  Fiyat
  Kargo hesaplanmadı
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  LiFePO4 12.8V 60AH Lityum Batarya

  Şarj Edilebilir LiFePO4 Lityum Batarya

  Yüksek Verimlilik

  Etkileyici D.O.D değerlerine sahip LiFePO4 Lityum Bataryalar mükemmel döngü performansı ile birlikte kullanım süreleri boyunca, yüksek kapasitede çalışarak sistemin verimini en üst düzeyde tutar.

  Dayanıklı Yapı

  Lityum Bataryalar sahip olduğu kaliteli bileşenler ve barındırdığı LiFePO4 teknolojisi sayesinde, geleneksek akülere göre kıyasla çok daha uzun süre, düşük iç direnç, yüksek verimlilik ve geniş çalışma sıcaklık aralığı ile kullanımda birçok avantaj sağlar. 

  Şık ve Kompakt Tasarım

  Gelişmiş pil teknolojili Lityum Bataryalar, birim alandaki yüksek enerji yoğunluğuyla, geleneksel kurşun-asit akülere göre boyut ve ağırlık açısından üstünlük sağlayarak şık bir çözüm sunar.

  Uzun Ömür & Yüksek Yatırım Getirisi

  LiFePO4 Lityum Bataryaların ilk yatırım maliyeti, geleneksek akülere oranla daha yüksek gözükse de diğer lityum teknolojilerine kıyasla uzun kullanım ömrü ve sahip oldukları üstün performans & verimlilik sayesinde, kullanım süresi boyunca birçok noktada avantaj sağlayan en ekonomik çözümdür.

  Temiz & Güvenli Enerji

  LiFePO4 teknolojisine sahip Lityum Bataryalar geleneksel kurşun-asit akülerle birlikte diğer lityum teknolojilerine de oranla daha güvenli ve kararlı bir biçimde çalışır. Ayrıca çevreye duyarlılık açısından bulunduğu ortama zararlı gaz salınımı yapmaması sayesinde en çevre dostu teknolojiye sahiptir.

  12V 60Ah Şarj Edilebilir LiFePO4 Lityum Batarya datasheet bilgisi için tıklayınız.

  12V 60Ah Şarj Edilebilir LiFePO4 Lityum Batarya CE belgesi için tıklayınız

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel