Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: MEXXSUN

  Mexxsun 40A MPPT 12/24V Solar Şarj Kontrol Cihazı MPJ40

  Mexxsun 40A MPPT MPJ40 12/24V Solar Şarj Kontrol Cihazı ile ilgili bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
  SKU: mxsn-RG040.14MPMX.003
  Stok durumu: Stokta var
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Mexxsun 40A MPPT MPJ40 12/24V Solar Şarj Kontrol Cihazı Genel Özellikleri

  • LCD Ekranlı
  • Kolay Kullanım Butonları 
  • 12/24 Volt Otomatik
  • MPPT Şarj Modu 
  • Ayarlanabilir Şarj Deşarj
  • Ayarlanabilir Yük Çalışma Modu

  Mexxsun 40A MPPT 12/24V Solar Şarj Kontrol Cihazı MPJ40 Açıklaması

  Mexxsun 40A MPPT 12/24V Solar Şarj Kontrol Cihazı MPJ40 güneş panellerinin Vmp voltajını sürekli takip eder ve üretilen elektriği en uygun gerilim ve akım seviyelerine dönüştürerek aküleri şarj eder. Akü gruplarının şarj düzeyini sürekli kontrol ederek gerektiğinde şarj yaparken gerektiğinde şarjı keser. Bir MPPT güneş paneli şarj cihazı güneş panellerinden gelen yüksek gerilimi düşürerek akımı yükseltilir. Bu sayede güneş panellerinden daha fazla akım kullanırsınız. Akımın yükselmesi ile birlikte de solar akülerinize daha kısa süreli şarj olanağı sağlanmış olur. MPPT şarj kontrol cihazı, aşırı gerilimi akıma dönüştürebilir. Bu özelliğiyle aküleri şarj etmesi için gereken süreyi daha kısaltmış olur. Sistem verimliliğinin artmasına olanak sağlayan bu özellik her zaman etkin çalışmasını sağlar. 

  Bu cihazlar PWM şarj cihazlarına göre biraz daha pahalı olmakla birlikte fayda/maliyet oranı gözetildiğinde çok daha verimli cihazlardır.

  Eğer birden fazla şarj aküyü aynı anda şarj etmek gerektiğinde; Bir 12 Volt solar şarj cihazı ile 12V solar akü şarj edebilirsiniz. Bir 24V çıkışlı solar şarj cihazı ile iki adet 12V solar aküyü seri bağlayarak 24V akü gurubu elde edebilir ve besleme sağlanabilir. 48V bir solar şarj cihazı ile de 4 adet 12V solar aküyü seri bağlayarak 48V bir akü grubu elde edebilir ve şarj edilebilir. Birçok şarj kontrol cihazı gerilim seviyelerini otomatik olarak algılamakla birlikte bazı cihazların tek gerilim seviyesine sahiptir.

  Daha Fazla Bilgi İçin:

  Mexxsun 40A MPPT 12/24V Solar Şarj Kontrol Cihazı MPJ40 Datasheeti için lütfen tıklayınız.

  Ürün özellikleri
  Solar Sarj Cihazı TipiMPPT Solar Sarj Cihazı
  Solar Sarj Cihazı Çalışma Gerilimi12V / 24V - DC
  Solar Sarj Cihazı - Şarj Akımı40 Amper
  Solar Sarj Cihazı Max Giriş Gerilimi< 50V
  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

  TommaTech 430Wp 108TNB M10 TOPCon Güneş Paneli

  $113.24
  TommaTech 430Wp Güneş Paneli, Yüksek Dönüşüm Verimliliği, Kendi Kendini Temizleyen ve Yansımayı Azaltan Cam ve diğer özellikleriyle SolarAVM'de.