Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: PANTEC

  Pantec Solar 340W Monokristal Panel

  Pantec Solar 340W Monokristal Panel ürünü hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, SolarAVM güvencesiyle satın alabilirsiniz.
  SKU: mxsn-GP340.WAMNPA.001
  Stok durumu: Stokta var
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Pantec 340 Watt Monokristal Güneş Paneli

  Monokristal Güneş Paneli 

  Monokristal güneş panellerinin verimlilik oranı polikristal panellere göre daha fazladır. Bu yüzden kullanım ömürleri de daha uzundur. Monokristal güneş panelleri sıcak havalara oranla ılık havalarda daha verimli çalışmaktadır.

  Hem monokristal hem de poliktristal güneş panelleri ile evlerinize veya iş yerlerinize kurulum yapmanız mümkün. Monokristal paneller polikristal panellere göre daha pahalı olmasının yanı sıra fiyat performans açısından daha avantajlı konumdadır.

  Monokristal güneş panellerinin %15 ila %20 verimlilik oranına sahip olması ve düşük ışınıma rağmen polikristal güneş panellerine göre daha iyi performans göstermesinden dolayı konut tipi güneş enerjisi sistemi kurulumlarında en yaygın kullanılan güneş paneli türüdür.  

  340 Watt Güneş Panelini boyutları ve ağırlığı itibarıyla karavan, tekne, bağ ve dağ evlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pantec Monokristal 340 W Monokristal Perc Güneş Paneli – Yüksek verimli M3 Bigcell mono perc hücreler kullanılarak Türkiye’de üretilmiştir. Yüksek

  kalite malzemeler kullanılarak, ışınım testi ve diğer kalite kontrol aşamalarından geçirilerek A kalite sınıfında sizlere sunulmaktadır. Hücre üreticisi tarafından 10 yıl garantilidir. Cam, EVA, backsheet, çerçeve ve junction box bileşenleri de üst kalite ürünlerden seçilmiş olan bu

  panel 20 yıl performans garantilidir.

   

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel