Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Plurawatt 545 Watt MonoPERC Güneş Paneli

  $261.60
  Plurawatt 545 Watt MonoPERC Güneş Paneli ürünü hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, uygun fiyatlardan SolarAVM'den satın alabilirsiniz.

  Plurawatt Enerji Sistemleri

   

  Sunlego Enerji Sistemleri A.Ş., yenilenebilir enerji sektöründe önemli bir AR-GE şirketi olarak bilinir. 2009 yılında kurulan firma, 2012 yılında modül fabrikası yatırımına başlamış ve 2013 yılında Plurawatt markası ile solar enerji sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Şirketin Ankara'da konuşlu iki tesisi bulunmaktadır ve sadece panel üretimi yapmaktadır. Bu özelliği sayesinde Sunlego, en verimli ve yüksek teknolojili panelleri üretmeye odaklanarak sektörde fark yaratmaktadır.

  Şirketin yönetim kadrosu, deneyimli ve vizyon sahibi liderlerden oluşmaktadır. Bu liderlik ekibi, birlikte çalıştığı mühendisler ve diğer çalışanlar için büyük bir destek kaynağı olmuştur. Şirket, her bir çalışanın kendini geliştirebileceği bir ortam sağlamak için yönetim vizyonunu uzman mühendislerin deneyimleriyle birleştirmektedir. Bu nedenle, Sunlego'ya katılan her çalışan için büyük bir fırsat sunmaktadır.

  Sunlego Enerji Sistemleri A.Ş., güneş enerjisini elektriğe dönüştüren çok yönlü fotovoltaik paneller üretmektedir. Fabrika, yıllık 600 MW üretim kapasitesine sahiptir ve sürekli olarak üretim hattını iyileştirmek için otomasyon sistemlerini kullanmaktadır. Bu şekilde, sektördeki inovasyonları yakından takip ederek güncel teknolojileri uygulamaktadır. Şirket, çalışanların da her bir istasyonun çalışma prensibini öğrenmesini teşvik ederek bilgilerini güncel tutmalarını sağlamaktadır. Eğitim programlarıyla çalışanların bilgi ve birikimleri taze tutulmaktadır, böylece çağa ayak uyduran dinamik bir ekip oluşturulmaktadır.

  Plurawatt markası, rakiplerine göre yüksek verimlilik, güvenilirlik, zamanında teslim ve masrafsız kurulum imkanları sunarak müşteri odaklı satış faaliyetleriyle ön plana çıkmaktadır. Şirket, kuruluşundan bu yana belirlediği vizyonu çalışanlarıyla birlikte en iyi şekilde sürdürmektedir. Sunlego, vizyoner, yenilikçi ve başarılı bir şekilde solar pazarda ilerlemekte ve giderek artan müşteri portföyüyle Plurawatt markasını sektörde öncü bir şirket haline getirmektedir.