Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala

  1000 Watt Solar Paket Off Grid Karavan İçin Güneş Enerji Sistemi

  $816.00
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan yerlerde Karavanınızın içinde doğayla başbaşa kalmak istiyorsunuz ancak teknolojiden de tam olarak kopmak istemiyorsanız Güneş Enerji Sistemi kullanarak Mini buzdolabı, Aydınlatma ve Küçük TV ve Şarj gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  300 Watt Solar Paket Off Grid Güneş Enerji Sistemi

  $522.90 $612.00
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan yerlerde Off grid 300 Watt Güneş Enerji Sistemi kullanarak aydınlatma ve şarj gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  600 Watt Solar Paket Off Grid Güneş Enerji Sistemi

  $1,057.92
  Elektrik Şebeke Bağlantısı olmayan yerlerde Off grid 600 Watt Güneş Enerji Sistemi kullanarak Mini buzdolabı, aydınlatma ve şarj gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  1 kW Solar Paket Off Grid Güneş Enerji Sistemi

  $1,591.50
  1 kW Off grid Güneş Enerji Sistemi ile gerekli olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Solar paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilir, özel proje fiyatlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  2 kW Solar Paket Off Grid Güneş Enerji Sistemi

  $2,721.06
  2 kW Solar Paket Off Grid Güneş Enerji Sistemi paket fiyatları ve içeriği ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  3 kW Monofaze On Grid Solar Paket Güneş Enerji Sistemi (GES)

  $2,910.00 $3,600.00
  Solplanet Inverter Kullanılan Monofaze Şebeke Bağlantılı 3 kW Güneş Enerji Sistemi ile optimum şartlarda aylık tüketimi 450 kWh e kadar ortalama bir evin elektrik ihtiyacı kolayca karşılanabilir. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

  Güneş elektrik enerjisi sektöründeki en kaliteli güneş paneli, solar inverter, taşıyıcı konstrüksiyon, multicontact solar kablo ve MC4 konnektörler ile off grid sistemler için solar akülerin biraraya getirilmesi ile oluşturduğumuz paket sistemleri mümkün olan en uygun fiyatlar ile sizlere sunmak amacındayız. Bu grupta yer alan solar paket sistemleri inceleyebilir, gerekirse 0312 394 5522 hattımızdan bize ulaşabilir, talep etmeniz halinde sitemizden satın alabilirsiniz.

  SOLARAVM

  Close
  Filter by Hepsini temizle
  Min: $8.00 Max: $45,240.00
  $8 $45240