Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: Solinved

  Solinved 12V 150Ah Solar Jel Akü

  $247.50
  $276.00
  Solinved 12V 150Ah Solar Jel Akü ürünü ile alakalı detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilir, en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
  SKU: ZC5AS8V6VB
  Stok durumu: Stokta var
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Solinved 12V 150Ah Solar Jel Akü Genel Özellikleri

  Solinved Jel Akü ve Jel Akülerin Avantajları

  Son yıllarda güneş enerjisi talebinin artması nedeniyle, jel aküler giderek daha fazla tercih edilmektedir. Bu aküler, diğer akülere kıyasla daha yüksek verimlilik oranlarına sahip olup, aşınmaya, darbeye, sıvı temasına ve titreşime dayanıklıdır. Ayrıca, jel akülerin raf ömürleri ve kullanım ömürleri daha uzundur ve şarj işlemi de daha kolaydır. Elektrolitleri zorlu hava koşullarında bile çalışabilen jel aküler, bakım için su takviyesi gerektirmez ve sızdırmazlık oranları da daha düşüktür. Yenilenebilir enerji sektöründe, elektriğin olmadığı yerlerde enerji depolama konusunda büyük avantajlar sağlayan jel aküler, güneş ışığının olmadığı zamanlarda gündüz üretilen enerjiyi depolamak için idealdir.

   

  Jel Akülerin Kullanım Alanları

   

  Denizcilik alanlarında, teknelerde, karavanlarda, dağ ve bağ evlerinde kullanım için elverişlidir.

   

  Solinved 150 Ah (yanlış olsada sadece "150 amper" de denilir) Solar jel akülerde akü asidine belirli elementler - genellikle spesifik silikon karışımları - eklenir ve elektroliti sızıntı yapamayan jel benzeri bir maddeye dönüştürür. Jelde kanalların "delinmesiyle", gaz halindeki oksijen pozitif plakadan negatif plakaya hareket eder. Burada hidrojen gazı ile karşılaşır ve suya dönüşerek enerji açığa çıkarır.

   

  Solinved solar jel 150 Ah akülerin kapasitesi mükemmeldir, ancak asit direncinin biraz artması onları marş aküleri olarak kullanım için daha az uygun hale getirir. Aşırı derin deşarja karşı oldukça dirençlidirler ve akü nominal kapasitesinin% 20'sine kadar boşaldığında bile işlevini sürdürür. Solar jel akülerde bir hasar olmadığı sürece her posizyondan güvenle çalışabilmektedirler. Sarj/dejarj sayılarının lityum bataryalara nispeten daha düşük olmasına rağmen ilk yatırım masraflarının daha düşük olması sebebiyle güneş enerjisi sektöründe oldukça fazla tercih edilmektedir. 

   

   

   

  Solinved 12V 150Ah Solar Jel Akü Teknik Özellikleri

  solinved 100 ah jel akü

   

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

  Pamukkale Solar Kablo - 6 mm² - 1 Metre

  $1.44
  Pamukkale Solar Kablo - 6 mm² - 1 Metre ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Multi Contact MC4 Konnektör Seti 4/6mm (by Staubli)

  $3.00
  Staubli - Multi-Contact MC4 Konnektör Seti (Dişi + Erkek) - (KBT4+KST4) -4 / 6mm ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Jinko 370 Watt 72 Hücreli Monokristal Güneş Paneli

  $180.84 $238.14
  Jinko 370 Watt 72 Hücreli Monokristal Güneş Paneli ile ilgili tüm bilgileri sitemizden alabilir, sipariş verebilirsiniz.