Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala

  Staubli Multi Contact Orijinal 2,5-6 mm Konnektör Sıkma Pensesi - PV-CZM-61100

  $462.00
  Staubli Multi Contact Orijinal Konnektör Sıkma Pensesi - PV-CZM-61100 hakkında detaylı bilgi ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirisiniz.

  Staubli Multi Contact Orijinal Konnektör Sıkma Pensesi - PV-CZM-60100

  $396.00
  Staubli Multi Contact Orijinal Konnektör Sıkma Pensesi - PV-CZM-60100 hakkında detaylı bilgi ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirisiniz.

  Staubli Multi Contact Orijinal MC4 Konnektör Sıkma Pensesi - PV-CZM-BS

  $258.00
  Staubli Multi Contact Solar Orijinal MC4 Konnektör Sıkma Pensesi - PV-CZM-BS

  Staubli Multi Contact Solar Konnektör Rakoru Sıkma Anahtarı- PV-MS-PLS

  $66.00
  Staubli Multi Contact Solar Konnektör Sıkma Anahtarı- PV-MS-PLS

  Staubli Multi Contact Solar Kablo Soyma Pensesi - PV-AZM-410

  $258.00
  Staubli Multi Contact Solar Kablo Soyma Pensesi - PV-AZM-410

  Staubli Multi Contact Solar Kablo Konnektör Montaj Seti

  $864.00
  Staubli Multi Contact Solar Kablo Konnektör Montaj Seti - PV-WZ4-SET - MC4 ve EVO2 konnektör montajları için uygundur.

  Staubli - Multi Contact Solar Kablo - 10 mm² 1 Metre

  $2.40
  Staubli - Multi Contact Solar Kablo - 10 mm² 1 Metre

  Staubli - Multi Contact Solar Kablo - 6 mm² - 1 Metre

  $1.44
  Staubli - Multi Contact Solar Kablo - 6 mm² - 1 Metre

  Staubli- MultiContact MC4-Evo 2 Orijinal Branş Konnektör Set

  $21.36
  Staubli- MultiContact MC4-Evo 2 Orijinal Branş Konnektör Set ürünü hakkında detaylı bilgiye ve SolarAVM güvencesiyle satın almak için lütfen tıklayınız.

  Multi Contact MC4 Konnektör Seti 4/6mm (by Staubli)

  $3.00
  Staubli - Multi-Contact MC4 Konnektör Seti (Dişi + Erkek) - (KBT4+KST4) -4 / 6mm ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Staubli Multi Contact MC4 Konnektör Seti 10mm (by Staubli)

  $3.89
  Staubli - Multi-Contact MC4 Konnektör Seti (Dişi + Erkek) - (KBT4+KST4) -10mm ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Staubli - Multi Contact MC4 EVO2 6mm² Konnektör Seti - Orijinal

  $2.76
  Staubli - Multi Contact MC4 EVO Konnektör Seti 4/6mm ( Dişi + Erkek ) 1500V teknolojisine sahip 6 mm solar kabloların montajı için kullanılırlar. Ürünle ilgili detaylı bilgiyi sayfamızdan öğrenebilir, satın alabilirsiniz.

  Staubli - Multi Contact MC4 EVO2 Konnektör Seti - Orijinal - 10mm

  $4.08
  Staubli - Multi Contact MC4 EVO Konnektör Seti ( Dişi + Erkek ) 1500V teknolojisine sahip 6 ve 10mm solar kabloların montajı için kullanılırlar. Ürünle ilgili detaylı bilgiyi sayfamızdan öğrenebilir, satın alabilirsiniz.

  Staubli - Multi Contact MC4 Pano Konnektör Seti - ( ADBP4 + ADSP4 )

  $4.36
  Multi Contact MC4 Pano Konnektör Seti ürünü 1 adet dişi(ADBP4) ve 1 adet erkek (ADSP4) ürününden oluşmaktadır. MC4 konnektörü takılmış solar kabloların panolara ya da inverterlere girişi MC4 pano konnektörleri ile gerçekleştirilir. Montaj sonrası dizi kablolarınız pano kapağının açılmasına gerek kalmaksızın kolayca panoya monte edilebilir. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda edinebilir, uygun fiyatlar ile sitemizden temin edebilirsiniz.

  Staubli Solar Konnektörler

  Stäubli; Konnektörler, Robotik ve Tekstil olmak üzere üç ana faaliyet alanına odaklanmış küresel bir mekatronik çözüm sağlayıcısıdır. Ticari faaliyetlerine 1892 yılında İsviçre’de başlamış olan Stäubli; bugün 4 ayrı kıtada, 29 ülkede yerel ofisleri ve 50’den fazla ülkede yer alan temsilcilikleri ile uluslarlarası bir grup şirketidir.

  Güneş enerji sistemleri için konnektörler, bağlantı kutuları ve kablolar için çok çeşitli bağlantı sistemleri ve aksesuarları sunarak, 25 yılı aşkın bir süredir her türlü PV kurulumunu sağlamaktadır. PV konnektörleri için öncü ve küresel pazar lideri olarak Stäubli, orijinal Multi-Contact MC4 konektörünün piyasaya sürülmesinden bu yana endüstri standartlarını belirliyor. Orijinal Stäubli MC4 konnektörleri 2021'in ortalarına kadar 400 GW'dan fazla bağlandı ve bu da dünya çapındaki kümülatif PV kapasitesinin yaklaşık %50'sine tekabül ediyor.

  Denenmiş ve test edilmiş MULTILAM gelişmiş kontak teknolojisi sayesinde, Staubli konnektörler PV kurulumunuzu verimli ve güvenli bir şekilde çalışır durumda tutar. Bu görünüşte küçük bileşenlerin büyük bir etkisi olabilir. Olağanüstü güvenilirlik ve sürekli olarak düşük temas direnci garantisi:

  • Düşük servis maliyeti ve azaltılmış arıza süresi
  • Sıcak noktalar ve yangın risklerinin ortadan kaldırılması
  • Düşük güç kayıpları Stäubli PV konnektörleri tüm kullanım ömürleri boyunca (>25 yıl) düzgün çalışmayı garanti eder . Bileşenlerimiz, riski en aza indirerek ve uzun vadede getiriyi en üst düzeye çıkararak LCOE'yi olumlu yönde etkiler ve fotovoltaik projelerin uygulanabilirliği üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir.

  Stäubli tarafından üretilmeyen solar konnektörler, Stäubli MC4 konnektörleriyle eşleşme yetenekleri nedeniyle bazen üreticileri tarafından “Stäubli uyumlu” olarak tanımlanır. Ancak bu doğru değildir: Bunu yaparak, uzun vadeli kararlılığa sahip güvenli bir elektrik bağlantısı gereksinimlerine uymazlar. Bu nedenle, bu onaylanmamış konnektörlerin Stäubli orijinal konektörleriyle eşleştirilmesi durumunda staubli tarafından hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. Stäubli, üçüncü taraf tedarikçilerin hiçbir ürününü MC4 ailesiyle fiş uyumlu olarak tanımamıştır ve gelecekte de bunu yapmayı düşünmemektedir. Uygun olmayan bileşenlerin kullanılması veya farklı üreticilerin fişlerinin birleştirilmesi önemli riskler barındırır. (yüksek arıza oranları, yangın vb.)ve hiçbir koşulda izin verilmez. Lütfen böyle bir bağlantı kombinasyonu (MC4- MC4 uyumlu) kullanıldığında tüm sertifikaların geçersiz olduğunu unutmayın. TÜV ve UL tarafından yapılan açıklamalar bunu doğrulamaktadır: Merkezi Köln'de bulunan TÜV Rheinland LGA Products GmbH, uyumluluğun "sadece aynı üreticiden aynı tip aileden ürünler için" doğrulanabileceğini ve MC4 konnektör ailesi için geçerli sertifikanın geçerli olduğunu vurgulamaktadır. "MC4 ailesinin eşleşen parçalarına sahip ürünler üzerinde yapılan testlerin olumlu sonuçlarına" dayalıdır. Farklı üreticilerin kombine PV konektör çiftlerini içeren garanti talepleri durumunda belirsizlik olduğundan, "PV kurulum denetçileri bu tür kombinasyonların kullanımını eleştirmekle engellemekle yükümlüdür."

  MULTILAM özel olarak şekillendirilmiş ve esnek temas elemanlarıdır. Tüm Stäubli Elektrik Konnektörleri ürünleri, MULTILAM Teknolojisinin benzersiz ve olağanüstü performansından yararlanır. Sabit yay basıncı sayesinde, MULTILAM panjurları, temas yüzeyi ile sürekli temas sağlayarak, sürekli olarak düşük temas direnci sağlar. Bu, MULTIL AM Teknolojisini zorlu gereksinimleri olan uygulamalar için en iyi seçim haline getirir:

  • Sürekli yüksek performans nedeniyle güvenilir ve uzun ömürlü çalışma
  • En yüksek çevrede güvenli çalışma -sıcaklık, titreşim ve şokla ilgili aşırı talepler
  • Veri ve sinyal kontaklarının yanı sıra yüksek akım konektörleri için uygundur.