Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: TESCOM

  Tescom SDDPV2200U - 220Volt Trifaze 2200W Solar Sulama Sürücü İnverteri

  Tescom SDDPV2200 - Üç Fazli 2.2 kW Solar Sulama Pompa Sürücü inverter şebeke elektriğinin olmadığı yada pahalı olduğu alanlarda solar sulama pompa inverterlerinin özeliklerini bu sayfada inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.
  SKU: SDDPV2200U
  Kime:
  *
  *
  Nakliye Yöntemi
  Kargo Yöntemi
  Tahmini Teslimat
  Fiyat
  Kargo hesaplanmadı
  Teslim tarihi: 1-2 gün

  Tescom SDDPV2200 - Üç Fazli 220 Volt - 2200 Watt Solar Sulama Pompa Sürücü İnverteri 

  Tarımsal sulamada kullanılan üç fazlı - trifaze- dalgıç ya da yüzey pompaları normalde şebeke elektriği veya jeneratörle çalıştırılmaktadır ancak elektrik şebekesinin bulunmadığı yerlerde veya elektrik enerjisi maliyetinin yüksek olduğu durumlarda doğrudan güneş panelleri kullanılarak pompa sistemleri gündüz saatlerinde çalıştırılabilmektedir.

  Bu sistem; güneş panelleri, MPPT güç şartlandırıcı-motor sürücü, güneş panelleri ve opsiyonel olarak satışa sunulan montaj konstrüksiyonları ve gerektiği hallerde de su deposundan oluşmaktadır.


  MPPT güç şartlandırıcı sayesinde güneş panellerinden gündüz alınan en yüksek anlık güç, motor sürücüye iletilir. Sürücü, iletilen anlık güce göre pompa milinin devir sayısını ve/veya döndürme momentini değiştirerek, sabah ve akşam saatlerinde düşük, öğlen saatlerinde ise yüksek debideki suyu kullanıma sunar. Su hemen kullanılabileceği gibi uygun hacimde bir depoda biriktirilerek akşam veya gece yapılan sulama için de kullanılabilir.

  Sistemde kullanılacak ekipmanlar ve güneş enerjili tarımsal sulamanın maliyet, aşağıdaki veriler üzerinden yapılacak teknik projelendirme ile ortaya çıkmaktadır:


  • Kuyu derinliği/m (sadece dalgıç pompalar için),
  • Talep edilen günlük su miktarı/ton,
  • Sulama sezonu (başlangıç ve bitiş ayları),
  • Kurulum yapılacak yerin konumu.

  Tescom sulama sistemlerinin kurulum kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

  Ürün özellikleri
  1.SeçeneklerSolar Pompa İnverteri
  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel