Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: TommaTech

  TommaTech 28kW Havuz Isı Pompası (TriFaze)

  $3,510.17
  TommaTech 28kW Havuz Isı Pompası (TriFaze); yüksek verimlilik, hızlı ısıtma, akıllı su sıcaklığı ayarlama ve diğer özellikleri ile SolarAVM'de.
  SKU: HP-POOL-TT-028-TF
  Stok durumu: Stoklar tükendi
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  TommaTech 28kW Havuz Isı Pompası (TriFaze) Genel Özellikleri


  Yüskek Verimlilik
  Tam DC inverter teknolojisi, DC kompresör ve DC fan motoru sayesinde TommaTech Serisi,ON/OFF ısı pompalarından çok daha yüksek verimliliğe sahiptir, böylece sizin için daha fazla enerji faturası tasarrufuna katkıda bulunur.

  Hızlı Isıtma
  Fırçasız DC fan motoru ve inverter kompresörleri kullanan TommaTech Serisi, kompresörlerin ve fan motorlarının hızını hava ve su sıcaklıklarına göre akıllıca ayarlayabilir, bu da ısı pompalarının havuzunuzu hızlı bir şekilde ısıtmasını sağlar

  Akıllı Su Sıcaklığı Ayarlama
  Benzersiz kontrol mantığı, TommaTech Serisinin çıkış suyu sıcaklığını gerçek zamanlı olarak havuz suyu sıcaklığına göre ayarlanmasını sağlar.

  Yumuşak Başlatma(Soft Kalkış)
  TommaTech Serisi, başlatma aşamasında 0A ila 28A (maksimum) aralığında tamamen yumuşak geçiş sağlar. Normal ON/OFF ısı pompaları üç kat daha yüksek bir akım yoğunluğunda başlar, bu da şebekeden elektrik enerjisi çekim gücünü büyük ölçüde etkiler.

  Sessiz Çalışma

  Özenli ve gürültüyü azaltmaya yönelik tasarımı sayesinde TommaTech Serisi Havuz Isı Pompaları, sessiz modda 20dB(A) gibi inanılmaz bir sessizlikte çalışabilir.


  Datasheet için tıklayınız.

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel