Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: TommaTech

  CHINT Trio - Smart Meter Aksesuar (TommaTech NG Uyumlu)

  CHINT Trio - Smart Meter Aksesuar (TommaTech NG Uyumlu), enerji tüketim ve üretiminizi akıllıca izlemenizi sağlayan, su ve toza karşı dayanıklı, yüksek veri doğruluk sınıfına sahip bir aksesuardır
  SKU: ONG-TT-35-MTR-SMRT-TF
  Stok durumu: Stokta var
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  CHINT Trio - Smart Meter Aksesuar (TommaTech NG Uyumlu)

  TommaTech NG Uyumlu Trio - Smart Meter Aksesuarı, TommaTech'in yenilikçi enerji çözümleri arasında öne çıkan, ev ve iş yerlerindeki enerji tüketimini ve üretimini akıllıca yönetmenize olanak tanıyan bir üründür. Bu ürün, güneş enerjisi sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak, kullanıcıların enerji akışlarını anlık olarak izlemelerini ve yönetmelerini sağlar. TommaTech'in geliştirdiği bu smart meter, hem tek fazlı (Uno-Smart Meter) hem de üç fazlı (Trio-Smart Meter) sistemler ile tam uyumlu çalışarak, toplam enerji üretimi ve tüketimini ölçmenin yanı sıra, inverterin şebekeye beslediği enerjiyi kısıtlama seçeneği ile öztüketim modunda çalışma imkanı sunar.

  Ürünün teknik özellikleri, Trio - Smart Meter için 3x220V/380V, 3x57.7/100V referans voltajına ve direk giriş için AC3 X 5 80 A akım özelliklerine sahiptir. Veri ölçümünde Class 1 aktif ve Class 2 reaktif doğruluk sınıfına ulaşan bu akıllı meter, geniş çalışma voltaj ve sıcaklık aralığına sahiptir. Ürün, IP65 sertifikası ile su ve toza karşı dayanıklı olup, segment LCD ekran üzerinden kolaylıkla okunabilen veriler sunar. Ayrıca, düşük güç tüketimi özelliği ile enerji verimliliğine de katkıda bulunur.

   


  CHINT Trio - Smart Meter Aksesuar (TommaTech NG Uyumlu) Datasheet için tıklayınız.

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel