Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: VICTRON

  Victron Cerbo GX

  Victron Cerbo GX nerede olursanız olun sisteminiz üzerinde her zaman tam kontrole sahip olmanızı sağlar ve sistem performansını en üst seviyeye çıkarır. Ürün ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun fiyat ile satın alabilirsiniz.
  SKU: BPP900450100
  Stok durumu: Stoklar tükendi
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Victron Cerbo GX

  künün şarj durumunu, güç tüketimini, PV, jeneratör veya elektrik şebekesinden güç toplama sürecini anında görüntüleyin veya depo seviyelerini ve sıcaklık ölçümlerini kontrol edin. Kıyı gücü giriş akımı sınırını kolayca kontrol edin, jeneratörleri (otomatik olarak) başlatın/durdurun veya sistemi optimize etmek için ayarları değiştirin. Uzaktan yönetimle uyarıları takip edin, tanılayıcı kontrolleri gerçekleştirin ve sorunları çözün. Cerbo GX güçle ilgili zorlu süreçleri zahmetsiz bir deneyime dönüştürür.

  victron cerbo GX haberleşme cihazı

  Sistem performansınızı en üst seviyeye çıkarın

  Cerbo GX, sistem bileşenlerinizin performansını gerçek zamanlı olarak en üst seviyeye çıkarır ve bu bileşenlerin kusursuz bir uyum halinde olmalarını sağlar. Çift Çekirdekli İşlemcisi ve ek CAN veri yolu bağlantı noktası ile artık daha da büyük sistemleri destekleyebilirsiniz. İkinci bağlantı noktası eşzamanlı olarak bağlanan 25 adede kadar VE.Can güneş enerjili şarj cihazını desteklerken yönetilen (lityum) aküleri yakından takip edin. Yeni NMEA 2000-out support, GX ürününün herhangi bir tekne ağına kolayca entegre olmasını sağlar. Dört depo ve dört sıcaklık bağlantı noktasının yanı sıra 3 VE.Direct bağlantı noktası, 3 USB bağlantı noktası, 4 dijital giriş ve 2 röle ile üst düzey kontrole sahip olacaksınız. Sistem performansını maksimum düzeye çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  victron cerbo gx

  Görüşünüzü artırın

  Yeni (isteğe bağlı) GX Touch 50 ekranı, sisteminize ilişkin genel görünüme anında ulaşmanızı ve ilgili ayarları göz açıp kapayıncaya kadar yapmanızı sağlar. 5 inç'lik çok ince su geçirmez tasarımı, üstten monte edilebilir yapısı ve basit kurulumu ile temiz ve düzenli bir pano oluştururken büyük oranda esnekliğe sahip olmanıza olanak tanır.

  victron cerbo gx

  Kolay montaj ve yapılandırma

  Cerbo GX, profesyonel kurulumcuların standartlarının ötesine geçecek şekilde optimize edilmiştir. Cihaz, DIN Rayına (DIN35 adapter small ile, dahil değildir) kolayca monte edilebilir ve ayrı dokunmatik ekranı artık pano üzerine cıvata ile tutturularak kusursuz kesme oluşturma (Color Control GX gibi) ihtiyacını ortadan kaldırır. Üstelik yalnızca tek kablo ile bağlanarak panodaki kablo karmaşasına son verir. Yeni Bluetooth özelliği, VictronConnect uygulamamız aracılığıyla hızlı bağlantı ve yapılandırmaya imkan tanır.

  Güçle ilgili zorlukların üstesinden gelin

  Cerbo GX çok sayıda ihtiyacı karşılar ve çok çeşitli uygulamalar üzerinde mükemmel kontrol sağlar. Jeneratörler de dahil olmak üzere, Denizcilik çözümlerinde veya Yedek Güç Sağlama ve Şebekeden Bağımsız Çalışma gibi çözümlerde, jeneratörünüzü otomatik olarak başlatır/durdurur veya "sessiz" saatlerin bitimine dek çalışmayı erteler. Enerji Depolama Sistemleri için yedek aküleri %100 şarjda tutar, elektrik kesintisi durumunda devreye girer ve fazla (güneş enerjisi) gücü öz tüketime yönlendirerek maliyet tasarrufu sağlar. Karayolu ve Acil Durum araçları açısından önemli sistemlerin kusursuz işlemesini sağlar. Bunlar, özelliklerinin yalnızca bir kısmıdır...

  victron haberleşme

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Ürün etiketleri