Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: VICTRON

  Victron Smart Battery Sense long range (up to 10m)

  Victron Smart Battery Sense long range (up to 10m) ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun fiyat ile satın alabilirsiniz.
  SKU: SBS050150200
  Stok durumu: Stoklar tükendi
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Victron Smart Battery Sense long range (up to 10m)

  Akıllı Akü Algılama, Victron MPPT Solar Şarj Cihazlarına yönelik kablosuz bir akü voltaj ve sıcaklık sensörüdür.

  Voltaj ve sıcaklık değerlerinin düzgün bir şekilde algılaması sayesinde aküler daha iyi şarj olurken ve bu sayede akülerin şarj verimliliği artacak ve akü ömrü uzayacaktır.

  Akülerin şarj kapasitesini iyileştirir 

  Akü deposu terminallerinden voltaj ölçümü yapılarak kablo rezistansına bağlı voltaj kaybı nedeniyle karşılaşılan hatalar ortadan kalkar ve doğru şarj voltajı garanti edilir.

  Kurşun akülerde akü sıcaklığı verileri, şarj voltajlarını ayarlamak için kullanılır. Soğuk aküler için yüksek şarj voltajı gerekirken sıcak aküler için düşük şarj voltajı gerekir. Lityum akülerde sıcaklık verileri akü çok soğuk olduğunda şarjı durdurmak için kullanılır. Donma noktasına yakın veya donma noktasının altındaki lityum aküyü şarj etmek hücrelerin kalıcı hasar görmesine sebep olabilir.

  Kablo aramaya gerek yok

  Akıllı Akü Algılama ünitesi ve bir veya daha fazla Solar Şarj Cihazı arasında kablosuz bağlantı kurulabilir: Bu ünite Bluetooth Smart temelli bir kablosuz teknolojisi olan VE.Smart Network'ü kullanır.

  İletilen bilgi, aynı 12V, 24V ve 48V akü deposuna bağlı bir veya daha fazla Solar Şarj Cihazı tarafından eş zamanlı olarak kullanılabilir. Smart Network (Akıllı Ağ), VictronConnect uygulaması kullanılarak ayarlanır.

  Kurulum basit, hızlı ve düzenlidir. Ünitedeki iki deliği akü terminallerine bağlayın ve Akıllı Akü Algılama ünitesini, kendinden yapışkan bir bant kullanarak doğrudan akü gövdesine takın.

  Victron ürünlerinde kampanyalı fiyatlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Ürün etiketleri