Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: VICTRON

  Victron SmartSolar MPPT 150/85-Tr VE.Can Şarj Kontrol Cihazı

  Victron SmartSolar MPPT 150/85-Tr VE.Can Şarj Kontrol Cihazı ürünü hakkında detaylı bilgi ve satın almak için lütfen tıklayınız.
  SKU: SCC115085411
  Stok durumu: Stoklar tükendi
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  SmartSolar MPPT 150/85-Tr VE.Can Şarj Kontrol Cihazı

  Solar Şarj Kontrol Cihazı

  MPPT VE.Can SmartSolar şarj cihazı, bir güneş dizisinden gelen enerjiyi bir akü grubunu en iyi şekilde şarj eden enerjiye dönüştürmek için en son ve en hızlı teknolojiyi kullanır.

  SmartSolar şarj kontrol cihazı ciddi şekilde boşalmış bir pili bile şarj eder. Hücrelerin kalıcı olarak sülfatlanmaması veya başka bir şekilde hasar görmemesi koşuluyla 0 Volt kadar düşük bir akü voltajıyla çalışabilir.

  MPPT: Ultra Hızlı Maksimum Güç Noktası Takibi

  MPPT VE.Can SmartSolar şarj cihazı, 150 veya 250 Volt Voc'luk bir PV dizisine bağlanır ve modele bağlı olarak 70 ila 100A arasında değişen akımla 12, 24 veya 48V pil bankanızı otomatik olarak algılar ve şarj eder.

  Şarj ayarları tamamen programlanabilir ve hatta kurşun-asit, lityum ve diğerleri gibi farklı pil kimyaları için ayarlanabilir.

  Şarj Cihazınızı Uzaktan Kontrol Edin

  MPPT VE.Can SmartSolar şarj cihazı, VictronConnect Uygulaması aracılığıyla Bluetooth üzerinden uzaktan kontrol edilebilir ve yapılandırılabilir. Bu, cihaz kurulumuna, yönetimine ve pil voltajı ve akımı, PV voltajı ve akımı ve geçmiş verileri gibi bir bakışta bilgilere olanak tanır.

  Daisy Chain Additional Units

  VE.Can SmartSolar şarj cihazı, CAN veri yolu bağlantı noktalarıyla donatılmıştır. Bu, ek VE.Can SmartSolar şarj cihazlarıyla iletişime izin verir. Ek üniteler, ayrı üniteler arasında tek bir RJ45 kablosuyla birbirlerine "papatya dizimi şeklinde" bağlanır.

  Birbirine bağlandığında, tüm bağımsız VE.Can SmartSolar şarj cihazları, şarj aşamalarını senkronize edecektir. Ayrıca verilerini tek bir kablo aracılığıyla bir GX izleme cihazına gönderebilirler.

  Uzaktan İzleme ve Kontrol

   

  GX cihazı internete bağlıysa, Victron Uzaktan Yönetim Portalı (VRM), solar şarj cihaz(lar)ınızın tam gücüne erişim sağlar.

   

  Uzak kurulumlar için - yakınlarda internet bağlantısı olmasa bile - GlobalLink 520'yi bağlayarak MPPT'nizi izleyebilirsiniz.

  SmartSolar Kontrol Ekranı

  VE.Can SmartSolar şarj cihazı da diğer MPPT solar şarj cihazlarımız gibi bir VE.Direct bağlantı noktasına sahiptir. Bu bağlantı noktası, tek ünite izleme veya sokak lambası kontrolü için olabilir. Uzaktan açma/kapama konektörü, lityum pil gibi üçüncü taraf bir cihaz tarafından harici olarak kontrol edilebilir. İsteğe bağlı bir takılabilir LCD ekran/kontrol, doğrudan cihazın ön yüzünden canlı veriler, kurulum ve yönetim sağlar.

  Datasheet için tıklayınız.

   

   

  Ürün özellikleri
  Solar Sarj Cihazı TipiMPPT Solar Sarj Cihazı
  Solar Sarj Cihazı Çalışma Gerilimi12V / 24V / 36V / 48V - DC
  Solar Sarj Cihazı - Şarj Akımı85 Amper
  Solar Sarj Cihazı Max Giriş Gerilimi<150 V
  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel