Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: DAS Energy

  310 Watt Esnek Güneş Paneli - DAS Energy Monokristal

  $1,776.00
  DAS Energy 310 Wp Monokristal Esnek Güneş Paneli ; tekne, karavan ve yat gibi esneklik gerektiren projelerde kullanabilirsiniz. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgiyi sayfalarımızdan edinebilir, ürünü ekonomik fiyatlarla sitemizden temin edebilirsiniz.
  SKU: DAS310M
  Stok durumu: Stoklar tükendi
  Ücretsiz kargo
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  DAS Energy 310Watt Esnek Güneş Paneli 

  Das Energy esnek güneş panelleri ileri teknoloji ile Avusturya’da üretilmektedir.

  Yarı esnek güneş panellerinin ön yüzeyinde cam bulunmamaktadır ve bu yüzden daha hafiftir. Bu özellikleri sayesinde yarı esnek güneş panelleri en çok teknelerde, yatlarda ve marinlerde tercih edilmektedir. Yine diğer bir kullanım alanı da karavanlar olan bu paneller daha az alanda daha yüksek verim sunmaktadır.

  Esnek Güneş Panelinin Avantajları

  Mevcut güneş panellerinin bir alternatifi olan esnek güneş panelleri kolay taşınabilmesi sebebiyle istediğiniz yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Farklı alanlarda tercih edilen esnek paneller kurulumu ve kullanımı da oldukça basittir. Kısıtlı alanda sunduğu verim de tercih edilme olanağını artırmaktadır.

  Ürünün serilebilme yapısından bir diğer avantajlı özelliklerindendir. Ekstra bir taşıyıcı sisteme (konstrüksiyon) gerek kalmadan kullanılıyor olması da maliyet avantajı yaratmaktadır.

  Esnek güneş panelleri kırılmaz ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

  DAS Energy 310 Wp monokristal tekne ve karavan için kullanılan esnek güneş paneli ;  ETFE Kaplamalı Avusturyalı uçak üreticisi Diamond Şirketi tarafından Avusturya’da ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Dünyada ilk tamamen IEC sertifikalı cam olmayan silikon güneş pili temelli yarı esnek hafif modülüdür. Mono kristal ve  Poly kristal modelleri mevcuttur. 

  Ürün Minimum performans kaybıyla, geleneksel panellerin üzerinde lineer performans garantisi sunmaktadır. 

  Özel Mikro Kavisli Hücre yapısı ile 24 Hücreye kadar panellerde 1 BYPASS Diod, 48 Hücreye kadar panellerde 2 BYPASS Diod, 48 ve üzeri hücreli panellerde 3 BYPASS Diod Minimum performans kaybıyla, geleneksel panellerin üzerinde lineer performans garantisi sağlar.

  Das Energy esnek paneller mikro kavisleri sayesinde gelen ışığı panelin daha verimli kullanmasını sağlar.(Light trapping effect). Işığın panele birden fazla kez yansıma yapmasını, panelin üzerinde yürünebilecek kadar sağlam olmasına ve panelde bulunan sağlam dokuyu oluşturan katmanlara rağmen hücrenin ışığı daha iyi almasını sağlamaktadır.

  Aşırı hava koşulları için uygundur. Yüksek sıcaklık,  kum fırtınası ve tozlu koşullarda bile performansından ödün vermezler.

  Modül ağırlığı m2 başına 2,5 kg kadar düşüktür.

  Yansıtıcı olmayan, kir tutmayan ve ışık yakalayan panel yüzeyi, modüllerin maksimum elektrik verimini sağlar.

  Das Solar esnek güneş panelleri Potansiyel bozulma testi, Tuz buharı korozyonu testi, Amonyak korozyonu testi ve Uçan kıvılcım testinden geçmiştir.

  Das 310 Wp Solar Panellerin ölçüsü 1000 x 1756mm’dir. Bu modeller Hard Top’lı motoryatlar, katamaranlar ve güverte üzerinde nispeten geniş montaj alanı olan yelkenli tekneler için özellikle tercih edilmektedir. Ölçüsü, kapasitesi, kalitesi ve fiyatı ile en çok tercih edilen solar paneller arasındadır.

  Ürün özellikleri
  Güneş Paneli Gücü305 Watt (Wp)
  Güneş Paneli TürleriEsnek Güneş Panelleri
  Güneş Paneli Hücre Sayısı60 Hücreli Güneş Paneli
  Güneş Paneli Garanti Süresi5 Yıl
  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel