Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil

  Üretici firma: FRONIUS

  Fronius 8 kW İnverter Symo Gen24 Plus8.0 Trifaze Hibrit

  $3,372.00
  Fronius Symo Gen24 Plus 8.0 -8 kW Trifaze -Hibrit Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.
  SKU: SymoGEN24-8
  Stok durumu: Stoklar tükendi
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Fronius Symo GEN24 8.0 Plus Trifaze Hibrit  inverter

  Hibrid 8 kW Güneş Paneli Inverter i çok yönlü kullanılabilir.

  Fronius Symo GEN24 Plus, pilli veya pilsiz çalışabilen, ihtiyaç tabanlı acil durumlarda  en yüksek düzeyde tedarik güvenilirliği sunar.

  Yenilikçi PV Point, hemen pil satın almak istemeyen müşteriler için bile ilk kez temel bir acil durum güç kaynağı sağlar. Zaten bir pil edinmiş müşteriler için cihaz, tüm ev sahibine acil durum gücü sağlayabilen denenmiş ve test edilmiş tam yedekleme çözümü sunar. Fronius GEN24 Plus 8 kW inverter bu nedenle tüm müşteri gereksinimleri için ideal bir çözümdür.

  Sistem ilk günden itibaren bir pil olması olup olmadığını, güneş enerjisi kullanılıp kullanılmayacağı ya da PV sistemi bir ev otomasyon paketine entegre edilmeyeceği durumlarda, yeni sistemler yanı sıra yükseltme ve mevcut güneş sistemlerinin genişlemesi için de Fronius GEN24 Plus her zaman doğru solar inverter olacaktır. 

  EN24 Plus, enerji yönetim fonksiyonu, Kablosuz ağ bağlantısı, Ethernet bağlantısı ve üçüncü parti sunucu bileşenlerine kolay bağlantı gibi sayısız özelliği sayesinde tüm istekleri karşılayabilir. Özellikle de acil akım durumunda PV Point ve Full Backup özellikleri sayesinde elektrik kesintilerinde en üst seviyede enerji tedarik güvenliği sağlamaktadır.

  Hafif ve kompakt tasarımı, aktif soğutma özelliği, çabuk ve kolay kurulumu ile devreye alınma özelliklerine sahiptir. Parçaların tek tek değiştirilebildiği servis konsepti de kolay bir tamir edilebilirliği garanti etmekte ve böylelikle sürdürülebilirlik konusuna katkı sağlamaktadır.

  ENTEGRE VERİ İLETİŞİMİ

  İlk inverter üreticisi olarak, veri kaydında WLAN, Ethernet, enerji yönetimi, bir Web sunucusu ve çok sayıda arabirimlerin tam entegre olduğu bir veri iletişim paketi sunuyoruz. Böylece inverter - ayrı bir kablolama olmadan - ağ bağlantısı kablosu veya WLAN üzerinden İnternet ile bağlıdır ve size fotovoltaik tesisin işlemine mükemmel bir genel bakış sağlar. Üçüncü sunucu bileşenlerin bağlanması, Modbus TCP SunSpec, Modbus RTU SunSpec veya Fronius Solar API (JSON) gibi arabirimler ile sağlanır. Ayrıca açık olan arabirimler Fronius Solar.web'e eşzamanlı olarak kullanılabilirler.

  DİNAMİC PEAK MANAGER

  Dynamic Peak Manager, davranışı mükemmel çalışma noktasının arayışına dinamik olarak uyarlayan yeni bir Maksimum Güç Noktası algoritmasıdır. Ayırt edici özelliği ise, Dynamic Peak Manager'in sürekli olarak tüm karekteristik eğrisini otomatik olarak kontrol etmesi ve böylece kısmen oluşan gölgelerde de genel Maksimum Güç Noktası'nı (GMPP) bulmasıdır.

  ÇOKLU AKIŞ TEKNOLOJİSİ

  Multi Flow Technology'de paralel olarak çeşitli DV ve AC güç akımları mümkündür. Böylece haneye bir yandan solar panelden diğer yandan ise pillerden eş zamanlı olarak enerji sağlanabilir. Ayrıca solar panellerden enerji eş zamanlı olarak hem haneye hem de pillere aktarılabilir. Ayrıca pil sadece DC yönünden değil, AC yönünden de (örn. mevcut fotovoltaik tesislerinden veya rüzgar gülü gibi diğer enerji kaynaklarından) şarj edilebilir. Böylece İnverter AC bağlantılı donanım ile güçlendirilmeye de uygundur. İnverter, enerji akışlarını mümkün olduğunca yüksek bir enerji beslemesi elde edilecek şekilde kumanda etmektedir.

  SÜPER ESNEK DİZAYN

  Fronius SuperFlex Design, yardımı ile fotovoltaik tesislerin döşenmesi artık oldukça esnek ve basit olan, teknolojik özelliklerin karmaşık bir etkileşimidir. SuperFlex Design'ın en önemli özellikleri bunlardır: Yüksek sistem gerilimi ve geniş DC giriş gerilim bölgesi ile bağlantılı iki Maksimum Güç Noktası. Ayrıca her DC girişi ve böylece her Maksimum Güç Noktası, ayrı olarak İnverter nominal gücünün tamamını alma kapasitesindedir. Çeşitli çatı yönelimleri, bir veya iki demetin veya dinlenme modüllerinin gölgelemesi: Entegre SuperFlex Design'lı bir Fronius İnverteri ile işletmenin FV-Planlama uygulamasında gerekli olan her yönelim senaryosunu sadece bir İnverter modeli ile karşılanır.

  AKTİF SOĞUTMA

  Aktif soğutma teknolojisi sadece sıcak alanlardan kaçınmakla kalmayıp, inverterin içindeki hava sirkülasyonunu da düzenleyen ve böylelikle güç elektroniğinin sıcaklığını düşük tutan bir veya birden fazla fan kullanmaktadır. Bu durum cihazın kullanım ömrünü olumlu yönde etkilemektedir. Fronius'un tüm cihazlarında Active Cooling bir teknoloji standardıdır.

   Fronius SYMO GenPlus 8.0 Trifaze Hibrit İnverter Teknik Özellikleri

  Menşei

   Avusturya

  DC Giriş Değerleri

  Symo Genplus 8.0

  Maksimum PV dizi gücü

  12 kWp
  Maksimum giriş voltajı1000 V
  MPP voltaj aralığı224-800 V
  Nominal giriş voltajı610 V
  Minimum giriş voltajı80 V
  İlk çalışma voltajı80 V
  Maksimum giriş akımı MPP1/MPP225 / 12,5 A
  Maksimum kısa devre akımı MPP1/MPP237,5 / 18,5 A
  Bağımsız MPP girişlerinin sayısı2MPP/2 Giriş
  EC 60664-1'e göre aşırı gerilim kategorisiII

  AC Çıkış Değerleri

   Symo Genplus 8.0

  230 V, 50 Hz'de nominal güç8 kW
  Cos φ = 1'de max. görünen AC gücü8 kVA
  Anma şebeke gerilimi400 V
  AC voltaj aralığı *(% +20 / % -30)
  Nominal AC akım 16,4 A
  Toplam harmonik bozulması<%3
  AC güç frekansı *50 Hz
  AC güç frekansında çalışma aralığı 50 Hz45 Hz - 65 Hz
  Güç Faktörü (cos φ ac,r)0,7-1 ind./cap.

  Verim

   Symo Genplus 8.0

  Avrupa ağırlıklı verimlilik, η EU% 97.8

  Koruyucu Sistem

   Symo Genplus 8.0

  DC ters polarite korumasıDahil
  Giriş tarafı bağlantı kesme noktasıDC Yük Ayırıcı Anahtar
  Kaçak akım izleme ünitesiMevcut

  Genel veri

   Symo Genplus 8.0

  Genişlik x yükseklik x derinlik 725 x 510 x 225 mm
  Ağırlık 35,7 kg
  Çevresel kategoriİç ve Dış Montaj
  Çalışma sıcaklığı aralığı-25 ° C ile + 60 ° C
  İzin verilen maksimum Bağıl nem100%
  Maksimum çalışma yüksekliği (MSL)2000 m
  Gürültü emisyonu, tipik<25 dB
  Gece modunda güç kaybı1 W
  TopolojiTrafosuz
  Soğutma yöntemiKontrollü Hava Soğutma
  IEC 60529'a göre koruma derecesiIP66

  Ekipman

   Symo Genplus 8.0

  DC bağlantısı6x DC+ ve 6x DC- vidalı klemens bağlantısı 2,5 - 16 mm2
  AC bağlantısı5 kutuplu AC vidalı klemens bağlantısı 2,5 - 16 mm2

   Daha Fazla bilgi için;

   

  Fronius Solar Inverter Türkiye pazarında satışa sunulan diğer ürünleri görmek için Tıklayınız...

  Ürün özellikleri
  Modifiye / Tam Sinüs inverterTam Sinüs inverter
  İnverter TipiHibrit İnverter
  İnverter Faz sayısıTrifaze (Üç Faz)
  İnverter Gücü (Nominal Güç){W}8200
  Ürün Garantisi5 Yıl
  MPPT/Giriş Sayısı1
  MenşeiAvusturya
  Renk
   
  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel