Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Kaco 105 kW Blueplanet 105 TL3 İnverter

  $9,840.00
  Kaco 105 kW Blueplanet 105 TL3 İnverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Kaco 50 kW Blueplanet 50.0 TL3 İnverter

  $4,632.00
  Kaco 50 kW Blueplanet 50.0 TL3 inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Kaco 60 kW Blueplanet 60.0 TL3 İnverter

  $4,920.00
  Kaco 60 kW Blueplanet 60.0 TL3 inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Kendini adamış ve araştırma tutkusuna sahip orta ölçekli bir şirket olarak KACO New Energy, bağımsız ve merkezi olmayan enerji tedariki alanında yüksek kaliteli mühendislik becerileri anlamına gelir. Eviricilerimiz, dünya çapında verimli enerji yönetiminin yanı sıra yenilenebilir enerjilerin kullanımını desteklemek için tasarlanmıştır. Projeleri kalite ve kararlılıkla uyguluyoruz ve "made in Germany" ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

  Araştırma ve geliştirme ile üretim Almanya'daki Neckarsulm ve Kassel lokasyonlarımızda gerçekleştirilmektedir. 280 çalışanı ile KACO New Energy, fotovoltaik (PV) tesisler ve enerji depolama sistemleri için en önemli inverter üreticilerinden biridir.

  Solar PV'yi çeşitli sektörlere entegre ederek güç kaynağı endüstrisinde dijitalleşmeye kararlıyız ve böylece farklı ülkelerde yarının enerji dünyasını aktif olarak şekillendiriyoruz. Nisan 2019'un sonundan bu yana KACO New Energy, Siemens AG'nin bir yan kuruluşudur.

  Siemens AG bünyesinde, KACO new energy merkezi olmayan enerji tedariki için güç elektroniği uzmanıdır. İşletim Şirketi Akıllı Altyapı kapsamında, özellikle bina teknolojisi, elektromobilite ve enerji depolama gibi konulardaki bilgi alışverişinden yararlanıyoruz.