Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: KACO

  Kaco 60 kW Blueplanet 60.0 TL3 İnverter

  $4,920.00
  Kaco 60 kW Blueplanet 60.0 TL3 inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.
  SKU: 60.0-TL3
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Kaco 60 kW Blueplanet 60.0 TL3 İnverter

  Blueplanet 60.0 TL3, başarılı selefi blueplanet 50.0 TL3'ün kanıtlanmış teknolojisini ve olağanüstü esnekliğini temel alıyor. Yüzde 20 daha fazla güce sahip olan yeni invertör, watt başına iyileştirilmiş bir fiyat sunuyor. Teknik özellikleri, yüksek tesis güvenliği ve ek malzeme tasarrufu sağlamayı amaçlamaktadır.

  Blueplanet 60.0 TL3, aşırı yük kapasitesi sayesinde çok yüksek ışınlama zamanlarında PV jeneratöründen büyük çıkışları emer: DC tarafındaki aşırı yük, AC gücünün 1,5 katı olabilir.

  Son Teknoloji

  Blueplanet 60.0 TL3, maksimum 190 amper kısa devre akımını yönetir. Bu, yüksek akım kararlılığı gerektiren tarımsal fotovoltaik uygulamalar için iki yüzeyli güneş modülleri dahil olmak üzere yeni yüksek güçlü modüllerle mükemmel kullanılabilirlik anlamına gelir.

  Sizin İçin Önemli Olanı Entegre Eder

  İnverter, tam olarak müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlamak için çok sayıda versiyonda mevcuttur. Sonradan takılabilen isteğe bağlı donanım, onu değişen gereksinimlere bile uyarlar. XL versiyonu şunları entegre eder: DC aşırı gerilim koruma tipi 1+2, DC anahtarı, 12 DC girişi, dizi sigortası PV+.

  blueplanet 60.0 TL3, yerleşik bölüm anahtarlarının tanıdık konseptini koruyor. Bu, 4 basamaklı miktarların hızla toplandığı şebeke ve tesis koruması için harici bölüm anahtarlarından tasarruf sağlar. Powador-protect, inverter bölümü anahtarlarının kontrolünü devralır.

  Kaco 60 kW Blueplanet 60.0 TL3 İnverter Ürün Özellikleri

   

  Kaco 60 kW Blueplanet 60.0 TL3 İnverter Datasheeti

   

  Datasheet için lütfen tıklayınız.

  Ürün özellikleri
  İnverter TipiŞebeke Bağlantılı (On-grid) İnverter
  İnverter Faz sayısıTrifaze (Üç Faz)
  İnverter Gücü (Nominal Güç){W}60000
  Ürün Garantisi2 Yıl
  MenşeiAlmanya
  Renk
   
  Modifiye / Tam Sinüs inverterTam Sinüs inverter
  MPPT/Giriş Sayısı1
  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Ürün etiketleri