Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: SMA

  SMA Home Manager-2.0

  $892.31
  $907.24
  SMA Home Manager-2.0 ile evinizin enerji yönetimi emin ellerde... SMA Home Manager ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.
  SKU: SMA-HM20
  Stok durumu: Stoklar tükendi
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  SMA Home Manager-2.0

  Akıllı enerji yönetimi artık daha kolay ve daha uygun maliyetli

  Sunny Home Manager 2.0 evde ki tüm enerji akışlarını izler, otomatik olarak potansiyel tasarrufları tanımlar ve güneş enerjisinin verimli kullanımını kolaylaştırır. Sunny Home Manager Bluetooth ve SMA Energy Meter'in işlevlerini tek bir cihazda birleştirerek akıllı enerji yönetimini daha kolay ve daha uygun maliyetli hale getiriyor.

  SMA Smart Home ile enerji yönetimi enerji faturanızı otomatik olarak azaltır

  Enerjinin evinizde nereden gelip gittiğini bildiğinizde, Sunny Home Manager'ın enerji yönetmek için tasarlandığı şeyi yapmasına izin verebilirsiniz... 

  Tüm önemli ev aletleri, isteğe bağlı pil depolama sistemi ve PV üretim ünitesine erişebilen SMA Sunny Home Manager, her zaman ne kadar enerji nin mevcut olduğunu ve nerede ihtiyaç duyulduğunu bilir. İnternet verilerinden alınan bir hava tahmini ve yerel koşullara bireysel adaptasyon sayesinde, güneş ışınlamasını birkaç saat liğine doğru bir şekilde tahmin edebilir ve bağlı ev aletlerine düşük maliyetli PV enerjisi sağlar. Sunny Home Manager'ın kendi kendine öğrenme işlevi sayesinde, ısı pompası gibi cihazlar tam olarak yeterli güneş ışığı olduğunda çalışır, güneş enerjisi talebini güneş enerjisi ile karşılamayı mümkün kılar.

  Çevrimiçi Sunny Portal, PV sisteminin durumunu gösterir ve enerji kullanılabilirliği ve tüketim tahminlerini görüntüler. Sunny Home Manager'ın enerji planlamasına dahil ettiği ev aletlerinin planlanan çalışma sürelerini gösterir. Yani çamaşır makinesinin saat 16:00'da biteceğini ve çamaşırların neredeyse tamamen güneş enerjisi kullanılarak yıkanacağını biliyorsunuz. Ayrıca ek fazla PV enerji kullanabilirsiniz nasıl ipuçları verir.

  Sunny Portal'daki diyagramlar, bağlı ev aletleriiçin güç tüketimini birlikte görüntüler, böylece Sunny Home Manager'ın bulaşık makinesini tam olarak ne zaman başlattığını veya geçtiğimiz ay boyunca kullanılan ısı pompasının ne kadar güneş enerjisi kullandığını görebilirsiniz.

  Daha fazla sistem detayları ve daha iyi performans için Sunny Portal Profesyonel Paketi

  Sunny Portal Profesyonel Paketi ve Sunny Home Manager kombinasyonu 5 kWp 50kWp güç aralığında sistemlerin profesyonel izleme için idealdir. Kullanıcılar ayrıca invertörün en alakalı DC ve AC ölçülen değerlerini okuyabilir ve güç ve verim hakkında bilgi çekebilir. Sunny Portal Professional Paketi ile sistem bilgileri 5 dakikalık çözünürlükte görüntülenir ve bu nedenle daha fazla ayrıntı sunar. PV sistem operatörleri, ayrıntılı enerji dengesi verilerini kullanarak günlük enerji kullanımlarını daha doğru analiz edebilir ve tüketim alışkanlıkları hakkında bilgi edinebilirler.

   Daha Fazla bilgi için;

  SMA Sunny Home Manager 2.0 - Teknik Veri (Datasheet) İçin Lütfen Tıklayınız(EN)...

  SMA Sunny Home Manager 2.0 - Hızlı Başvuru Kılavuzu İçin Lütfen Tıklayınız (EN)...

  SMA Sunny Home Manager 2.0 - Kullanma Kılavuzu İçin Lütfen Tıklayınız(EN)...

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Ürün etiketleri