Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sırala

  SMA 1,5 kW İnverter - Sunny Boy 1.5 - Monofaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Boy 1.5 - 1,5 kW - 1 MPPT - Monofaze İnverter ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  SMA 10 kW İnverter Sunny Tripower 10.0 - Trifaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Tripower 10.0 Inverter - 10 kW Trifaze solar Inverter on grid ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 110 kW İnverter CORE2 - Trifaze

  $5,958.00 $7,440.00
  SMA Sunny Tripower CORE2 Inverter - 110 kW -Trifaze Inverter ile ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile sitemizden temin edebilirsiniz.

  SMA 15 kW İnverter Sunny Tripower 15000TL - Trifaze

  $3,103.68 $2,943.27
  SMA Sunny Tripower 15000TL Solar Inverter - 15 kW Trifaze Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 2 kW inverter - Sunny Boy 2.0 - Monofaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Boy 2.0 - 2 kW Monofaze inverter Alman Menşeli olup entegre SMA ShadeFix gölge yönetimi sayesinde ilave ürün - optimizer - montajı gerektirmeden max.enerji kazanımı sağlar. SMA inverter hakkında geniş bilgi almak için sayfalarımızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  SMA 2,5 kW inverter - Sunny Boy 2.5 - Monofaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Boy 2.5 - 2,5 kW Monofaze Inverter Alman Menşeli olup tesisinizin uzun yıllar güvenle yönetilmesini sağlar. Ayrıntılı bilgileri sitemizden edinebilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  SMA 20 kW İnverter Sunny Tripower 20000TL - Trifaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Tripower 20000TL Inverter - 20 kW Trifaze Inverter ile ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile sitemizden temin edebilirsiniz.

  SMA 25 kW İnverter Sunny Tripower 25000TL - Trifaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Tripower 25000TL Inverter - 25 kW Trifaze Inverter ile ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile sitemizden temin edebilirsiniz.

  SMA 3 kW İnverter Sunny Tripower 3.0 - Trifaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Tripower 3.0 solar Inverter - 3 kW Trifaze Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 3,6 kW inverter - Sunny Boy 3.6 - Monofaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Boy 3.6 - 3.6 kW Monofaze Solar Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverter ile oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 4 kW İnverter - Sunny Boy 4.0 - Monofaze

  $1,461.83
  SMA Sunny Boy 4.0 - 4kW Monofaze Solar Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 4 kW İnverter Sunny Tripower 4.0 - Trifaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Tripower 4.0 Solar Inverter 4 KW- Trifaze Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 4,4 kW İnverter Sunny Island 4.4M-13 - Monofaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Island 4.4M-13 Off Grid Batarya İnverter şebekeye bağlı depolamalı sistemler veya Off grid bağlantılar için uygundur. SMA SI4.4 ile ilgili bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

  SMA 5 kW İnverter - Sunny Boy 5.0 - Monofaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Boy 5.0 - 5kW Monofaze Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA solar inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 5 kW İnverter Sunny Tripower 5.0 - Trifaze

  $1,738.06 $1,749.65
  SMA Sunny Tripower 5.0 Solar Inverter - 5 Kw Trifaze Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 50 kW İnverter CORE1 - Trifaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Tripower CORE1 Inverter - STP50-40 - 50 kW Trifaze Inverter ile ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile sitemizden temin edebilirsiniz.

  SMA 6 kW İnverter - Sunny Boy 6.0 - Monofaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Boy 6.0 - 6kW Monofaze Solar Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 6 kW İnverter Sunny Island 6.0H-13 - Monofaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Island 6.0H-13 Off Grid Batarya İnverter şebekeye bağlı depolamalı sistemler veya Off grid bağlantılar için uygundur. SMA SI6.0 ile ilgili bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

  SMA 6 kW İnverter Sunny Tripower 6.0 - Trifaze

  $1,939.80
  SMA Sunny Tripower 6.0 Solar Inverter - 6kW Trifaze Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA 8 kW İnverter Sunny İsland 8.0H-13 - Monofaze

  $3,949.56
  SMA Sunny Island 8.0H-13 Off Grid Batarya inverter şebekeye bağlı depolamalı sistemler veya Off Grid bağlantılar için uygundur. SMA SI4.4 ile ilgili bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, dilerseniz en uygun inverter fiyatları ile satın alabilirsiniz.

  SMA 8 kW İnverter Sunny Tripower 8.0 - Trifaze

  Teklif almak için arayınız
  SMA Sunny Tripower 8.0 - 8 kW Trifaze Solar Inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SMA inverterlerle oluşturduğumuz komple çözümlerimiz için "solar paketler" kategorisini inceleyebilirsiniz.

  SMA İnverter 3 kW - Sunny Boy 3.0 - Monofaze

  $1,326.82
  SMA İnverter Sunny Boy 3.0 - 3 kW Monofaze İnverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü en uygun inverter fiyatı ile satın alabilirsiniz.

  SMA Data Manager M

  $960.00 $1,152.00
  SMA Data Manager M ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  SMA Energy Meter-20

  $589.70 $563.45
  SMA Energy Meter-20 ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  SMA Home Manager-2.0

  $892.31 $907.24
  SMA Home Manager-2.0 ile evinizin enerji yönetimi emin ellerde... SMA Home Manager ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  SMA IM-20 Inverter Manager

  $2,514.00
  SMA IM-20 Inverter Manager ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  SMA İnverter

  SMA inverter logosu bir Güneş simgesidir. Almanya merkezi şirket 1981 yılında kuruldu. Güneş enerjisi dünyasında uzun bir süre SMA dizi inverterler, Sunny Boy ve Sunny Tripower markalarıyla hep zirvelerde yer aldı. 5 kW - 30 kW inverter güçlerinde uzun yıllar boyunca inverter=SMA olarak bilindi. 2015 yılına kadar toplam dünya satışında pazar lideri olmasına karşın Çinli üreticiler Huawei ve Sungrow un  piyasaya kaliteli ve nispeten daha uygun fiyatlı inverterler sunması ile bu yıldan itibaren pazar liderliğini kaybettii. SMA halen merkezi inverter pazarında bir lider iken, dizi inverterlerdeki pazar payının bir kısmını çinli üreticilere kaptırması sonucu küresel satışlarda Dünya 3. Konumdadır. 

  Yüksek profilli ve Alman mühendisliğinin desteğine rağmen, son yıllarda zorlu rekabet  koşulları ve yeni şekillenen piyasa talepleriyle hibrit inverter ve çok modlu inverterler ön plana çıkmaya başlamıştır. Kulağımıza gelen duyumlara göre yakın bir gelecekte SMA Hibrit inverter ile tanışma şansı yakalayacağız.

  Mesele Güneş panellerinden üretilen elektriğin kullanılması olduğunda bu konuda söz söyleyebilecek firmaların en başında gelen firma SMA dır diyebiliriz. Ev tipi inverter , ticari ve endüstriyel ölçekli on grid inverter ve off grid inverter şeklinde güneş enerji sistemleri için tasarlanmış gelişmiş modellere sahiptir. 

  Dünyanın ilk string invertörünün mucidi olan SMA inverter, bu alanda sayısız patent sahibidir ve yıllardır solar invertör endüstrisinde kalite ölçütü olmuştur.

  Sitemizde SMA tarafından üretilen güneş inverterlerini gözden geçirin:

  SMA Sunny Boy - Tek Fazlı güneş Inverterler

  SMA Sunny Tripower - 3 Faz Güneş İnverterler

  SMA Sunny Tripower Core 1 & Core 2 - Ticari Inverterler

  SMA Sunny Boy Depolama - Pil depolama Inverterler

  SMA Sunny Island - Off-grid çok modlu Inverter / şarj cihazları

  Ayrıca Sunny Portal izleme ve Tigo optimize ediciler.

  Önemli Not: SolarAVM olarak Alman SMA İnverterlerinin Türkiye Yetkili Distribütör ve bayisiyiz. SMA inverter ürünleriyle ilgili her türlü ürün talebinizde bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

  SMA

  Close
  Filter by Hepsini temizle
  Min: $589.00 Max: $5,958.00
  $589 $5958
  Min: Max: