Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: SOLPLANET

  Solplanet Ai-Logger 1000

  $570.00
  $588.00
  Solplanet Ai-Logger 1000 ürünü hakkında Solaravm.com'dan detaylı bilgiye erişebilir, Solplanet Ai-logger 1000 adlı ürünü satın alabilirsiniz.
  SKU: AI-LOGGER 1000
  Ücretsiz kargo
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Solplanet Ai-Logger 1000

  Akıllı, uyarlanabilir ve güvenilir veri kaydı

  Veri kaydı için kompakt ve çok yönlü bir çözüm

  Uyarlanabilir veri kaydı çözümümüz Ai-Logger 1000'e merhaba deyin!

  İhtiyatlı ve kompakt tasarımın arkasında, aynı anda 80'e kadar farklı cihazı (PV inverterler, hibrit inverterler, akıllı sayaçlar ve meteoroloji istasyonları dahil) yönetebilen güçlü, ölçeklenebilir bir veri kaydedici bulacaksınız. Ai-Logger 1000, tüm güneş enerjisi kurulumunuzu sorunsuz bir şekilde yönetmenize ve uzaktan performans izleme için Solplanet Bulutuna bağlanmanıza olanak tanıyan yerleşik bir web sayfasına sahip, kullanıcı dostu bir akıllı çözümdür.

  Kompakt tasarım ve sabit iletişim

  Solplanet'in Ai-Logger'ın süper kompakt tasarımı (yalnızca 24 x 12,6 x 4,2 cm) sahada kolayca kurulabilir (masa üstüne, duvara monte veya DIN rayına) ve çeşitli kurulum senaryolarına geniş çapta uyarlanabilir. Veriler toplanır ve uzaktan izleme için Solplanet Bulutuna gönderilir.

  Çok yönlü ve uyarlanabilir

  Ai-Logger, PV invertörler, hibrit invertörler, akıllı sayaçlar ve meteoroloji istasyonları dahil olmak üzere 80 adede kadar bağımsız cihazı aynı anda destekler. Yerleşik web sitesi aracılığıyla yerinde çok kolay yönetilir.

  Kullanıcı dostu, akıllı ve güvenilir

  Ai-Logger, yerleşik bir 0-dışa aktarma sınırlama işlevi de dahil olmak üzere çeşitli enerji yönetimi stratejileriyle önceden yüklenmiş Solplanet'in akıllı denetleyicisine sahiptir.

  Ai-logger ürününün datasheetine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Ürün etiketleri
  Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

  Öznur Solar Kablo - 6 mm² - 1000 Metre

  $1,008.00
  Öznur Solar Kablo - 6 mm² - 1000 Metre ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Solplanet 110 kW inverter ASW110K-LT Trifaze 10MPPT

  $4,680.00 $4,800.00
  Solplanet 110 kW inverter ASW110K-LT - Trifaze 10MPPT li inverter ile ilgili geniş bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ürünü satın alabilirsiniz.

  Solplanet SDM630 CT Serisi (Akım Trafo Uyumlu) Smart Meter - Trifaze

  $250.80
  Solplanet SDM630 Trifaze Smart meter ile öztüketim projelerinizde şebekeye enerji çıkışını sınırlayabilir veya engelleyebilir. Ayrıca akım trafolu olması ile size ek olarak hizmet vermektedir.