Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  Üretici firma: MEXXSUN

  Mexxsun Tam Sinüs UPS (Remote Ekran) 12V 3000W

  Mexxsun Tam Sinüs UPS (Remote Ekran) 12V 3000W ürünü ile alakalı detaylı bilgi alabilir, SolarAVM güvencesiyle satın alabilirsiniz.
  SKU: mxsn-NV003.12TUMX.003
  Kime:
  *
  *
  Nakliye Yöntemi
  Kargo Yöntemi
  Tahmini Teslimat
  Fiyat
  Kargo hesaplanmadı
  Stok durumu: Stokta var
  Kargoya teslim: 1-2 iş günü

  Mexxsun Tam Sinüs UPS (Remote Ekran) 12V 3000W Genel Özellikleri

  Mexxsun marka 3000 Watt 12 Volt Şarjlı İnverterin çalışma şekli,

  Şebeke elektrik olduğu süre boyunca şebekeden aldığı elektrik sayesinde inverter üzerine bağlı olan cihazları çalıştırır ve aynı zamanda sisteme dahil olan aküleri şarjlı olarak bekletir. Şebeke elektriği kesildiği zaman inverter otomatik olarak devreye girer ve üzerine bağlı olan cihazların çalışmasına olanak tanır. Bu geçiş anlık olarak yapıldığı için cihaz herhangi bir kesintiye uğramadan çalışmaya devam eder. Şebeke elektrikler geldiği zaman inverter otomatik olarak üzerine bağlı olan cihazları şebekeden çalıştırmaya devam eder ve bu sırada eş zamanlı olarak aküleri şarj etmeye başlar. Akü şarjlı bu tam sinüs inverter sürekli aküleri dolu tuttuğu için elektriksiz kalmazsınız. 

  Tam sinüs inverter sinüs dalgası üretir ve bu inverterler şebeke frekansına en yakın AC çıkışı verebilir.

  Modifiye sinüs inverterlerin yüksek güçlere dayanımı olmadığından buzdolabı, çamaşır makinesi, ütü, klima, tv gibi her türlü cihazı çalıştırabilmek için tam sinüs inverter tercih edilmelidir.

  Güneş enerjisinden yararlanarak elektrik elde edilmek istendiğinde en yaygın kullanılan inverter türü  tam sinüs inverterler , doğru akımı alternatif akıma dönüştürerek elektriğin kullanılabilir hale gelmesini sağlar.  Güneş panelleri sayesinde üretilen enerjiyi ev veya iş yerlerinde yada  istediğiniz her yerde kullanılması tam sinüs inverter sayesinde gerçekleşir. Doğru akım ve alternatif akım arasında denge kurduğu için aşırı elektrik yüklemesi nedeniyle teknik ve donanımsal sorunların çıkması önlenmiş olur.

   

  Mexxsun Tam Sinüs UPS (Remote Ekran) 12V 3000W Teknik Özellikleri

   

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel