Quantcast
Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Elektrik Tüketimini Hesaplamanın En Kolay Yolu

  Elektrik Tüketimini Hesaplamanın En Kolay Yolu Solar Paket

  Evinizin Elektrik Tüketimini Hesaplamanın En Kolay Yolu

  Güneş enerjisinden yararlanmak; enerjinin sürdürülebilmesinin ve enerjide dışa bağımlılığın azaltılmasının/sonlandırılmasının en doğa dostu yollarındandır. “Yüzünü Güneş’e dönmek.” kararına varan mülk sahipleri, ilk olarak internette araştırma yapmaya başlamaktadır. Ancak ilgililer ilk aşama olan elektrik tüketimini hesaplama aşamasında bile internette ziyadesiyle kafa karıştıran formüller, matematik hesaplarıyla karşılaşmaktadır. Bu durum, oldukça zahmetsiz olan güneş enerjisine geçişi çok zahmetli ve sonuçları öngörülemez gibi gösterir.

  Solar Paket

  Solar Paket, web tabanlı bir yazılım olup; tüketimlerinizi ve tüketimleriniz doğrultusunda mülkünüzdeki enerji ihtiyacını,yalnızca mülkünüzde kullanılan eşyalarınızı ve günde kaç saat kullandığınızı yazmak suretiyle günlük tüketiminiz için enerji ihtiyacınızı ve bu doğrultuda ihtiyaçlarınıza uygun alternatif solar paketleri sunar.

  1. Solar Paket Hesaplayıcı modülünde, ilk aşamada her evde bulunabilecek 100’ü aşkın elektrikli eşyanın yer aldığı listeden, evde kullanılan elektrikli eşyalar seçilmelidir.
  2. Eşyalar, seçim tamamlandıktan sonra dinamik liste olarak ekranda sıralanmaktadır. Bu listede eşyaların adetleri, güç değerleri(sistemde girilen veriler eşyaların ortalama tüketim verileridir, spesifik bir tüketim verisi varsa değiştirilebilir) ve günlük kullanım verileri değiştirilebilmektedir. Girilen veriler ışığında ürünlerin günlük verileri en sağ kısımdaki hücrede gösterilmektedir.
  3. Seçilen eşyaların veri girdileri tamamlandıktan sonra toplam tüketim altta gösterilmektedir. “Uygun Solar Paketi Bul” butonuna tıklandığı zaman sistemimiz;SolarAVM sitesinden tüketiminize uygun paketi sayfaya getirip SolarAVM’ye yönlendirme yapmaktadır.

  Eğer tüketiminize göre özelleştirilmiş ihtiyaçlar için hazırlanmış paketlerimiz için bilgi almak isterseniz SolarAVM.com WhatsApp hattından veya telefon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Solar Paket'e buradan ulaşabilirsiniz. Enerjide Güneş’i seçin, rahat edin.

  Yorumunuzu bırakın
  *